10 gündür kasıklarım ağrıyor Hamilemiyim

Konu, 'Gebelik' kısmında feymuh tarafından paylaşıldı.

1. feymuh

feymuh Yeni Üye

Hamilemiyim
    Merhaba.Kafam çok karışık sizlerle paylaşırsam rahatlayacağimı düşünüyorum.10 gündür kasıklarım ağrıyor.Ara ara batmalar oluyor.İştahım çok açıldı.Çok sık tuvalete gidiyorum.Göğüs uçlarım kabardı ve sızlıyor.Adetime 6 gün var hamilelik belirtileri yaşıyorum.Yalnı bunun yanında bi de cinsel isteksizlik varyeni evliyim.Eşimle 5 gündür ilişki yaşayamıyorum.Bu da bir belirti olabilir mi? Ayrıca hamileysem bunu adetten önce nasıl öğrenebilirim.Sonucu çok merak ediyorum..yardımınızı bekliyorum...

2. Yesillim

Yesillim Forum Okuru

Hamilemiyim
    Bende aynı seyleri yasıyorum acaba ben hamilemiyim çok merak ediyorum ama azerilere 4gun var adet olmadan önce böyle seyler yasıyorum ama kafam karıştı karnımda sancilam masa oluyo idrarada çok çıkıyorum sizce ne olcak

10 gündür kasıklarım ağrıyor Hamilemiyim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. acı gündür ilahisi

yunus can acı gündür yunus can bugünüm ne acı gündür bu günüm ne ilahisi yunuscan sözleri yunus candan manası çok ibretlik olan bir ilahi Ya bir yazda ya bir kışta Hasta olurum ilk başta Yataktayım şimdi işte Bu günüm ne acı gündür Çağırdılar geldi doktor Baktı,der hastalık çoktur Bu ölür,hiç çare yoktur Bu günüm ne acı gündür Dedi,lüzum yok ilaca Bir de çağır gelsin hoca O da...
  2. Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

kasıklarım ağrıyo hamilemiyim kasıklarım ağrıyor hamilemiyim kasiklarim agriyor karnım ağrıyor karnım şiş merhabalar benim adetim 5 gün gecikti ama sanki her an hastalancakmışım gibi karnım şiş ve kasıklarım ağrıyor yemek yedikten sonra ağzımda garip bir tat kalıyor hamilelikle bir bağlantısı var mı ki 18 aylık da bir oğlum var emziriyorum hamileysem sütten kesmelimiyim test yapsam şimdi belli...
  3. Off kaç gündür hastanedeyiz

Off kaç gündür hastanedeyiz babanem hastanede yatıyo bende refakatçı olarak kalıyorum 8 gün oldu sıkıldım artık... Şimdi yanında abim var biraz dinlen die gönderdi beni eve ama 1 saat sonra döncem...Babanem iileşse de artık dönsek evimize...:(
  4. kasiklarim agriyor acaba hamilemiyim

kasıklarım ağrıyo hamilemiyim kasiklarim agriyor hamilemiyim merhaba arkadaslar, ben yeni üye oldum.ben 6 yillik evliyim,2,5 yasinda bir oglum var ve biz ona bir kardes isiyoruz.iki sene yasmin hapini kullandim ve gecen ay biraktim 4 nisanda adet oldum,internetten yumurtlama dönemimi hesapladim ve esimle iliskiye girdik.yumurtlama dönemimden bu yana kasik agrilarim oluyor ve normalde bu ayin 2...
  5. bir yıl kaç gündür

bir yıl kaç gündür selam millet soru soracam çok basit sorcam bir yıl kaç gündür :D
  6. 2 gündür böğrüm ağrıyor neden olur bu ağrı ?

Arkadaşlar şu an hafifledi ama 2 gündür çok fena böğrüm ağrıyor neden olabilir bu ağrı? Çok canımı yakıyor bir tutturunca :((Annem böbreklerindir dr a gidelim diyor ama geçer diye bekliyorum , off :(
  7. 21. Haftadayim Hala Kasiklarim / Karnim Agriyor... Sizce normalmi????

Meleklerim, ben simdi 21. haftada hamisim ve hala kasiklarim agriyor... Bazen agriyip geciyor bazenden sürekli agriyor. Öne egilemiyorum hic.... Sürekli yatiyorum, dik oturmam mümkün degil zaten yoksa hemen agriyor. Ama belime yastik koyup oturuyorum, o zaman agrimiyor. Doktorum önceleri normal diyordu büyüme agrisisidir diyordu, simdide artik ne dese inanmiyorum. Birdahaki randevum yeni...
  8. Sürekli kasıklarım ağrıyor kistim olabilirmi?

kist nedir,kist belirtileri nelerdir,rahimde kist olduğu nasıl anlaşılır,yumurtalık kistleri,kist tedavisi hakkında bilgiler Kadınların korkulu rüyası yumurtalık kistleri miyomlardan sonra en sık saptanan jinekolojik problemlerdir. Şiddetli kasık ağrısı, karında şişlik ve ele kitle gelmesi gibi belirtilerle kendini gösterebilen bu kistler bazen ilaç tedavisi ile kontrol altına alınmakla...
  9. Sürekli karnım ve kasıklarım ağrıyor kistim olabilirmi?

Kadınların korkulu rüyası yumurtalık kistleri miyomlardan sonra en sık saptanan jinekolojik problemlerdir. Şiddetli kasık ağrısı, karında şişlik ve ele kitle gelmesi gibi belirtilerle kendini gösterebilen bu kistler bazen ilaç tedavisi ile kontrol altına alınmakla birlikte modern cerrahi yöntemlerle de tedavi edilebilir. Her adet başında yumurtalıkların birinde follikül adı verilen yumurta...
  10. Adetime 5 gün var gögüslerim ağrıyor hamilemiyim?

Sayfamıza anne olmanın heyecanını yaşamak isteyen bir çok bayan tarafından adetime 1 hafta var gögüslerim acıyor hamilemiyim,adetime 1 gün var gögüslerim acıyor hamilemiyim yönünde sorular gelmekte.Memelerde gerginlik adet öncesi sendromunun belirtilerinden biridir. Bu sendromun sebebi kesin olarak bilinmemekle birlikte adet sürecinin sonuna doğru yer alan hormon değişiklikleriyle bağlantılı...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kasiklarim agriyor hamilemiyim