gebe
  1. sırça-köşk

sırça-köşk Forum Okuru

11 aylık oğlum oyuncaklarıyla oynamıyor acaba neden?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sırça-köşk tarafından paylaşıldı.

11 aylık bir oğlum var ve hiçbir oyucagiyla oynamıyor kumanda dvd kapları ve buna benzer şeyler normal mi aynı dertten muzdarip anneler varmı?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    ​Yasaklanan şeyler daha çok cezbedicidir bu kesin ama çocuğunuzun gelişim dönemi göz önüne alınınca merak duygusu hat safhadadır ve önündeki oyuncağın değil ulaşamadıklarını merak eder bu çok doğal bir durum :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oglumda oyleydi herkes kaldir dvdleri derdi. laldirmadim da her oraya gittiginde hayir ellemek yok derdik ve cok cabuk ogrendi alipta kaldirirsaniz değerli olur bence birakin ellemek yok deyin ;)

11 aylık oğlum oyuncaklarıyla oynamıyor acaba neden? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 6 aylık oğlum için doktor kahvaltı önerdi !

6 aylık oğlum için doktor kahvaltı önerdi !

Oğlum 6 aylık ve ek gıdaya başlıycaz,dün doktora gittik bize kahvaltıya geçiş verdi.Benim bildiğim önce meyve püresi , oğurt falan verilmezmi, çok şaşırdım :S Önce bunlara alışacakmış 1 hafta sonra çorbaya geçecekmişiz, bilgi verebilecek var mı bana?
  2. 19 aylık oğlum kreşte durmuyor ne yapacağım ben ?

19 aylık oğlum kreşte durmuyor ne yapacağım ben ?

Oğlumu kreşe yazdırdık ve bugün ilk kez götürdüm.Saklandım.Oğlum hiç hilafsız 2 saat ağladı. Artık dayanamadım kendimi gösterdim sonra da aldım eve geldim.Kreş yetkilileri bu durumun normal olduğunu 1 hafta içinde geçeceğini söylüyorlar ama oğlumun sürekli ağlması beni düşündürüyor doğrusu.Siz olsanız ne yapardınız?
  3. 6 aylık oğluma hangi meyve pürelerini verebilirim?

6 aylık oğluma hangi meyve pürelerini verebilirim?

Oğlum artık büyüdü ama çok uykusuz ve gazlı gecelerden sonra bu dönemlerde herkesin verdiği meyveleri veremiyorum. Sizce bebeğime hangi meyve pürelerini verebilirim şu anda?
  4. oğlumun ağzında beyaz beyaz lekeler var bunlar nedir acaba?

oğlumun ağzında beyaz beyaz lekeler var bunlar nedir acaba?

mrb hanimlar 6.5 aylik oglm war dunden beri damagnda beyaz beyaz lekeler olustu neydn kaynaklanyor anlamadm yogurt weryrm ondandr ddm ama gtmdi dundn beri
  5. üç aylık oğlum sürekli parmaklarını emiyor ne yapabilirim

üç aylık oğlum sürekli parmaklarını emiyor ne yapabilirim

selamlar benim uc aylik oglusum var ileri derecede parmaklarini emiyor emzide kabul etmiyor sizce napsam

Sayfayı Paylaş