gebe
  1. koşkar

koşkar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

11 ytl örgü conversler gönderimde bana ait

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında koşkar tarafından paylaşıldı.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 11 ytl örgü conversler gönderimde bana ait
    Lütfen konularınızda bi başka site adresi vermeyiniz durum nihayetinde ekmek parası olduğu için anlayış gösterip konunuzu düzenledik

Bundan sonra daha dikkatli olalım...

M.M yönetimi

11 ytl örgü conversler gönderimde bana ait konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Bana Aitsin

Sinan Özen - Bana Aitsin

Gece sancılı gün doğmaz Bir türlü sabahlar olmaz Gözlerin kapanır; Uykun gelmez Çaresiz kalırsın yanında... Gözlerin kapanır; Uykun gelmez Çaresiz kalırsın yanında... Edirne ' den kuş uçur Ardahan ' a gitsin Sen nereye gidersen git bana aitsin Edirne ' den kuş uçur Ardahan ' a gitsin Sen nereye gidersen git bana aitsin Şimdi uzak şehirlerde Baş ucumdaki resminde Kırık bir pilagin...
  2. Balbay: Günlükler bana ait değil

Balbay: Günlükler bana ait değil

Ergenekon davasında tutuklu Mustafa Balbay, medyada yer alan günlüğün kendisine ait olmadığını dile getirdi. Cumhurriyet Gazetesi sürmanşetini yazarı Mustafa Balbay'a ayırdı. Gazete, kendisine tecrit uygulandığını söyleyen Balbay'ın "O günlükler bana ait değil" dediğini yazdı. Mustafa Balbay cezaevi yönetimi tarafından tecrit altında tutuluyor, havalandırmaya bile tek başına...
  3. Birkaç  örgü saç bandı

Birkaç örgü saç bandı

örgü bant yapımı Küçük kızlarınız için yapabileceğiniz kalan örgü iplerinizdende örebileceğiniz saç bandı modelleri süslenmeyi seven takı,toka merakı olan küçük hanımlarınız için...
  4. sen bana aitsin

sen bana aitsin

sen bana aitsin sen bana aitsin sözleri Bir yara bir ömrü her gün nasıl kanatır... Sen yarammışsın ve ben o yarayla yaşamışım yıllarca... Önemsiz olacağı düşünülüp kaçılan bir söz bir tek cümle sonradan ne kadar acı verebiliyormuş... Ben her gün işte böyle can acısıyla gözlerimi açıyorum,gecelere kadarda yaramı sarmaya çalışıyorum... Meğer ben seni, ne kadar içime...
  5. Ömür demek (Tamamen bana aittir)

Ömür demek (Tamamen bana aittir)

Ömür Demek Yaşamak ,gezmek Aşık olmak Sevmek ayrılmak İçmek körküdük sarhoş olmak Ömür demek.. Hiç ölmiycek gibi yaşamak Sevmektir ömür İsyan etmektir,üzüp küsmektir... Hayır ömür demek; İki nefes demektir. Alırsın ve verirsin Ömür demek yarın ölmektir,öyle yaşamaktır aslında Sevdiiğine sarılmaktır hiç görmiyceksin gibi.. Sevdiğiini söyleyip bidaha boğulmaktır gözlerinde Ömür demek......

Sayfayı Paylaş