gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

14 Mart Tıp Bayramı Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tıp bayramı kutlama sözleri, 14 mart tıp bayramı, tıp bayramı sözleri 14 Mart Tıp Bayramı ile ilgili kutlama sözleri arayanlar için sizlere en yeni ve beğenilen tıp bayramı mesajlarını ve sözlerini paylaşıyor. biz de Melekler Mekanı.Com olarak tüm sağlık çalışanlarının bu özel günlerini kutluyoruz.
    tip bayrami.jpg

14 Mart Tıp Bayramı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tıp Bayramı

Tıp Bayramı

"Tıbhane-i Amire ve Cerrahhane-i Amire” adlı tıp okulunun açılış tarihi olan 14 Mart 1827, ülkemizde modern tıp eğitiminin başlangıcı olarak kabul ediliyor. 14 Mart 2005 — Tıp Bayramı, ilk kez, 1. Dünya savaşı sonunda, İstanbul’un işgal edildiği günlerde, yabancı işgal kuvvetlerine karşı tıp öğrencilerinin bir tepkisi olarak 1919 yılında kutlandı. Günümüze kadar gelen bu 14 Mart...
  2. tıp bayramı

tıp bayramı

Bugün 14 mart tıp bayramı tüm doktorlarımızın bayramı kutlu olsun.:horn:
  3. Tıp Bayramı Hakkında Yazı

Tıp Bayramı Hakkında Yazı

Tıp Bayramı Hakkında Yazı arıyorum ben lütfen yardım edin.
  4. Tıp Bayramı hakkında bilgiler

Tıp Bayramı hakkında bilgiler

tıp bayramı hakkında tıp bayramı bilgileri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Tıp Bayramına yer veriyoruz ve Tıp Bayramı hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlere. Tıp Bayramı, her Mart ayının 14'ünde kutlanan, Türkiye'de tıp alanından çalışanların hizmet sorunlarının tartışıldığı, bilime katkılarının ödüllendirildiği bir anma ve kutlama günüdür. Ülkemizde batılı anlamda ilk tıp okulu...
  5. 14 Mart Tıp Bayramınız Kutlu Olsun

14 Mart Tıp Bayramınız Kutlu Olsun

tıp bayramı , tıp bayramı sözleri, 14 mart tıp bayramı sözleri Sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyeye çıkarılması için fedakarca çalışan ve sağlık alanında değerli katkılarda bulunan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı'nı kutlarız. Melekler Mekanı.Com Yönetimi

Sayfayı Paylaş