14 şubat 2011 mevlid kandili

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
kandiliniz mübarek olsun inşallah Rabbim dualarınızı kabul eylesin.

allahü teala yerin göğün sahibi rabbimiz tüm müslümanlara bugeceyi vesile kılmak üzere bildiği tüm hayırları nasip etsin kutuluşu nasip etsin inşallah

islam aleminin kandilini kutluyorum ALLAHın nuru üzerimize olsun

Bütün Müslüman ve Islam aleminin Mevlid Kandili mübarek olsun.Hayirlara vesile olmasini tüm gönlümle temenni ederim.Allah bu hayirli,anlamli ve özel gecede tüm dualarinizi kabul etsin INSALLAH melekler.
Kurban oldugum Rabbim,bütün hastalarimiza acil sifalar versin,asker yolu gözleyen ana babalarimiza ve bütün asker eslerine vs sabir versin,Vatani görevini yapan askerlerimize hayirli teskereler,Allah yar ve yardimcilari olsun INSALLAH.bekar insanlara,hayirli,ici temiz disi temiz,icinde VATAN;KURAN;IMAN sevdasi olan esler nasip etsin INSALLAH.bebek bekleyenlere hayirli yavrular,uzaktaki sevdiginin yolunu gözleyenlere tez zamanda kavusmayi nasip etsin ALLAHIM INSALLAH.kimin gönlünde ne varsa,ne yatiyorsa onu versin ALLAHIM INSALLAH MELEKLER.BUNU KIM OKUYORSA DUALARINI BU GECENIN SUYU HÜRMETINE KABUL ETSIN INSALLAH.AMIIIIIIIIIIN
ALLAHA EMANET OLUN HEPINIZ SEVGILI MELEKLER VE DIN KARDESLERIM!!!

kandil

herkezin seninde kandilini kutluyorum herkeze bugünün çok önemli olamasını söylüyorum çünkü H.Z. MUHAMMED (S.A.V.) doğumgünü dür...

Geri