gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

14 Şubatta Ne Alınır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

14 Şubatta Ne Alınır ? Arkadaşalr ben düşündüm düşündüm bulamadım sizce 14 Şubatta Ne Alınır ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

14 Şubatta Ne Alınır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 14 Şubat Sevgililer Günü Neden Kutlanıyor?

14 Şubat Sevgililer Günü Neden Kutlanıyor?

sevgililer günü neden kutlanır Yıllardan beri kutlanan 14 Şubat Sevgililer Günü'nün neden kutlandığını biliyormusunuz...Eminim bir çoğunuz biliyorsunuzdur ama mutlaka bilmeyenlerde vardır... 14 Şubat Sevgililer Günü neden kutlanıyormuş işte cevabı :tik: Sevgililer Günü‘nün başlangıç tarihi eski Roma İmparatorluğu zamanına uzanıyor. Eski Roma’da 14 Şubat günü bütün Roma halkı için önemli...
  2. 14 şubat

14 şubat

Sevgililer günü hatırlanmayacak olan kaç melek var?
  3. 14 Şubat Sevgililer Günü Planlarınız Nedir Melekler ?

14 Şubat Sevgililer Günü Planlarınız Nedir Melekler ?

Sevgili melekler, bildiğiniz günü 14 Şubat Perşembe günü sevgililer günü ve o gün genelde evli, nişanlı, sevgili tüm çiftlerce kutlanılır. Birlikte bir yerlere yemeğe gidilir, hediyeler alınır verilir karşılıkı. Y da çok hoş sürprizler yapılarak genelde bayanlar şaşırtılır, mutlu edilir. Peki sizin o gün için ne gibi planlarınız var ? Neler yapacaksınız sevgililer gününde ? :D:D
  4. 14 Şubat İçin Eşinize Sevgilinize Ne Hediye Aldınız Melekler ?

14 Şubat İçin Eşinize Sevgilinize Ne Hediye Aldınız Melekler ?

Sevgili melekler, her ne kadar bir kısmımız tarafından kabul edilmese de dünyada 14 Şubat tarihi kabul edilmiş bir gün ve pek çoğumuz bu günü öyle ya da böyle kutlayacağız. En umursamazlarımızın bile içten içe hediye beklediği bu günde, siz eşlerinize / sevgililerinize ne hediye aldınız söyleyin bakalım ? :D:D
  5. Melekler, 14 şubat sevgililer günü neden kutlanıyor ? Biliyor musunuz ?

Melekler, 14 şubat sevgililer günü neden kutlanıyor ? Biliyor musunuz ?

sevgililer gününün tarihçesi,14 şubat neden kutlanıyor,sevgililer günü nerden çıkmıştır,14 şubat sevgililer gününün çıkış hikayesi Sevgililer Günü’nün ortaya çıkışına dair yıllardır sürülerce hikaye anlatılır durur. Ancak bunların içinde en çok rağbet göreni Aziz Valentine’nin hikayesidir. Neredeyse herkes her yıl 14 Şubat’ta sevgililerine veya eşlerine bu günün ruhu ile bütünleşen,...

Sayfayı Paylaş