gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

2 Saniye de Nelerin Değiştiğini Görün

Konu, 'Dini Resimler' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlarım şimdi sizler 2 saniyede neler olacağına şahit olacaksınız. Resim olarak ekliyorum lütfen okuyun, ve yorum yapın :) [​IMG] [​IMG]

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler canım paylaşımın için dogumda ölümde böyle kısa degilmi

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Paylaşım için teşekküürler... Zamanın kıymetini bilmeliyiz ama işte insansız hiç bir seyin kıymetini bilmiyoruz taki kaybedene kadar....

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel konu, resimleri düzenledim yorumladım lütfen biraz dikkat arkadaşlarım :)

5. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]zamanın kıymetini bilmeliyiz ..paylaşim için tsk..

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Boşuna dememişler herşey bir pamuk ipliğine bağlı diye.Saniye farkıyla bile hayatımızda o kadar çok şey değişiyor bizler bazen bunun farkında olduğumuz kadar çoğu zamanda farkında olmadan değişiklikler yaşıyoruz.Zaman insanoğlu için gerçekten çok değerlidir.Her saniyede aldığımız nefes için Allah'a şükür etmeliyiz bana göre:)

2 Saniye de Nelerin Değiştiğini Görün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008'de memura 2+2

2008'de memura 2+2

Memur maaşlarına ocakta yüzde 2, temmuzda yüzde 2 olmak üzere 2008'de yüzde 4 zam yapılacak. Yine ocakta maaşlarda taban aylıklara seyyanen 10 YTL ilave edilecek. Denge tazminatı olarak verilen 90 YTL'ye de yine ocakta 20 YTL, temmuzda 20 YTL olmak üzere zam yapılacak. 2008 bütçesini açıklayan Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, memurlarla toplu görüşmelerde uzlaşma sağlanamayan memur maaşlarına...
  2. saatin saniye göstergesi ne işe yarıyor?

saatin saniye göstergesi ne işe yarıyor?

Bir süreyi ölçmek veya bir şeyi ayarlamak için saatimizin saniye göstergesine pek sık baktığımız söylenemez. Halbuki hemen hemen tüm kol saatlerinde saniye göstergesi vardır. Tık tık ilerleyen saniye göstergesinin belki de en önemli faydası, kımıldadıklarını gözle fark edemediğimiz o yavaş akrep ve yelkovanın yanında zamanın ne kadar hızlı akıp gittiğini bize göstermesidir. Günümüzde özellikle...
  3. Teoman - Ne Ekmek Ne De Su - AKOR (versiyon 2)

Teoman - Ne Ekmek Ne De Su - AKOR (versiyon 2)

ne ekmek ne de su akor G Bm Uyanıver gökyüzüyle sonsuzluğa G Bm Unutuver hatırlatırsa ellerin G Bm Süzülsün dudaklarından yıllar boyunca G Bm Son bir nefes acın katlanınca G Bana yoksun biliyorum A Usul usul eriyorum G A Bm Kararıyor gözlerim hep yorgunum G...
  4. A101'de 2 Haziran'da...

A101'de 2 Haziran'da...

a101, 2 haziran 2011, indirimler, fırsatlar, kampanyalar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, 2 Hazirandan itibaren a101 marketlerinde ki indirimler aşağıda ki gibidir...

Sayfayı Paylaş