gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2009 da bu saçlar ve kesimler moda

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1

2

3

4

5

6

7

özgür ve sıradışı olmak isteyenlerin modeli gayet kullanışlı modeller

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2009 da bu saçlar ve kesimler moda

bu modele bayıldım

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2009 da bu saçlar ve kesimler moda

yaaa benim sacım düz degil ben döle kestiremiyorum off yaa
    tskler bu göz alıcı paylasım için adminim

2009 da bu saçlar ve kesimler moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Saç Kesimleri ve Renkleri - Saç Renkleri

2009 Saç Kesimleri ve Renkleri - Saç Renkleri

sac renkleri ve isimleri 2009 saç renkleri saç kesimleri ve isimleri 2009 sac kesimleri 2009 Saç Kesimleri ve 2008 Saç Renkleri oldukça gösterişli, sportif ve havalı görünmekte, karamel, kızıl ballı bisküvi, sarı, kumral, kestane, siyah, platin, gibi renkler ve kısa saç modelleri bu yıl moda olacaktır.
  2. bu da yeni moda

bu da yeni moda

moda çılgını (Fashionist): buda yeni bir trend bakalım nasıl olacak detaylar haberimizde :)))) ŞİMDİ MODA, FASHIONİZM! KOMÜNİSTLER, FAŞİSTLER OUT, FASHİONİSTLER İN. HT-MAGAZİN'DEN ESRA ÇORUH MODA ÇILGINI 'FASHİONİST'LERİ YAZDI. Moda devrimcisi Fashionistler dünyayı ele geçiriyor. 'Fashionist' yani moda çılgını... Moda bağımlılarını anlatan fashionist kelimesi sonunda bizim lügatımıza...
  3. Kızıl saç rengi ve kesimleri

Kızıl saç rengi ve kesimleri

kızıl saç renkleri meyra saç rengi meyranın rengi meyranın nedir meyra nedir Kızıl saç renkleri ve kesimleri burada melişmer.:tik:
  4. 2009 ve 2010 da moda olan trendler

2009 ve 2010 da moda olan trendler

çapraz çantalar çapraz canta 2009 yılını geride bıraktık 2010 yılına çoktan girdik ama 2009 da moda olan pek çok şey bu yılda moda olmaya devam ediyor.... İşte 2009 a damgasını vuran ve 2010 yılındada moda olmaya devam eden trendler :tik: 1- Kalın renkli plastik bilezikler Kıyafetlere renk veren ve hareketlendiren en hafif , en sevimli seçenekti. 2- Geniş enli taşlı metal bileklikler En...
  5. Kısa Saç Modellerimiz ve kesimleri

Kısa Saç Modellerimiz ve kesimleri

2012 Kısa Saç Modelleri saç modelleri 2012 kısa saç modelleri uzun saçlar uzun saç modelleri saç renkleri modası hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önceki yazımızda 2012 uzun saç modellerini paylaşmıştık arkadaşlar şimdi ise uzun saçlarından sıkılan ve 2012 yılında bir değişiklik yapıp saçlarınızı kısa kestirmek isteyenler için 2012 kısa saç modellerini paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş