gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2009 Nisan Ayı Gezegen Hareketleri

Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ay boyunca Güneş Koç burcunda seyredeceği için, enerjik ve atılımcı yönlerimize destek verecek. Öncülüğünü yapacağımız bir çok farklı bir iş bizi bekliyor. Sabırsız yönlerimiz atak yapıyor. 17 Nisan’a kadar geri giden Venüs, bir aşk ilişkilerini olumsuz etkileyecektir. Üstelik bu yolculuk Önce Koç’ta başlayacak ve Ateş gruplarını gereksiz bir öfke seline kapılmalarına neden olacaktır. Ay sonunda duygusal enerjimiz artarken, sabırlı ve dayanıklı yönlerimiz ortaya çıkacaktır. 22 Nisan’dan sonra Güneş Boğa burcunda hareket etmeye başlamasıyla, mantıklı ve akılcı yönlerimizi destekleyecek ve kalıcı ilşkiler gündem kazanacaktır. 23 Nisan’ a kadar Balık’ta seyredecek Mars, duygusal dalgalanmalar yaşamamızda etken olacaktır. Zehirlenmelere ve ilaç alerjilerine dikkat etmeliyiz. Uyku sistemimiz bozulabilir. Sıvı tüketimimiz artacaktır. Ayaklarımızla ilgili sorunlara da, dikkat etmeliyiz.

2009 Nisan Ayı Gezegen Hareketleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğa burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

Boğa burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

boğa burcu nisan ayı yorumu boğa burcu nisan ayı Boğa Burcu Aylık Yorumu Baharın coşkusunu yavaş yavaş tenimizde hissetmeye başladığımız Nisan ayına adım atmış bulunmaktayız. Toprak grubunun bir üyesi olarak, canlanmaya ve filizlenlemeye başlayan tabiat, sizin gibi üretken insanlar için genel olarak verimli bir zaman dilimi anlamına gelebilir. Bir çoğunuz 20 Nisan sonrası yeni bir yaşa...
  2. Aslan burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

Aslan burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

aslan burcu tarih aralığı Aslan Burcu Aylık Yorumu Sevgili Aslanlar, yöneticiniz Güneşin, baharı müjdeleyen ılık nefesini yavaş yavaş üzerinizde hissedeceğiniz Nisan ayına girmiş bulunmaktasınız. Baharın bu coşkulu ve öne atılmaya hazır ateşli etkisinin ,sizlere aradığınız güzellikleri, aşkı ve başarıları getirmesini dileyerek yorumunuza başlıyorum. Ele alacağımız ilk konu, Aşk hayatınızla...
  3. Oğlak burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

Oğlak burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

oğlak burcu nisan ayı yorumu Oğlak Burcu Aylık Yorumu Sevgili Oğlaklar, bahar çiçeklerinin yavaş yavaş kokusunu duymaya başlayacağımız, içimizdeki umutların, coşkuların, başlayan bahar gibi bizi saracağı Nisan ayına adım atmış bulunmaktayız. Ben yüreğinizdeki tüm dileklerin gerçeğe dönüşmesini dileyerek yorumunuza başlamak istiyorum. Ele alacağımız ilk konu Aşk ve İlişkiler. Geçtiğimiz...
  4. Ağustos Ayı Gezegen Hareketleri

Ağustos Ayı Gezegen Hareketleri

ağustos ayının özellikleri filiz özkol 2009 burç yorumları filiz mete haftalık burc yorumu 2011 gezegen hareketleri özkol 2011 burç yorumları 22 Temmuzda Güneş tutulması Yengeç burcunda gerçekleşti. Tutulmaların en büyük özelliği; dış dünyadan, özel hayatımızı etkilecek bazı koşulları bize getirme özelliğine sahip olmasıdır. Bu konuda kontrol yeteneğimiz; ya çok az, ya da hiç yoktur. Bu...
  5. Eylül Ayı Gezegen Hareketleri

Eylül Ayı Gezegen Hareketleri

eylül ayının özellikleri eylül ayı gezegen hareketleri gezegenlerin hareketleri 2010 gezegen 2011 20 Ağustos’ta Aslan burcunda doğan yeni ay, 6 Eylül’le kadar yeni başlatacağımız işlerin destek görmesini sağlayacak. Seçici yönlerimizi ortaya çıkaracak. Seçkin çevrelerde olacağımız için, özel dostluklarımız önem kazanacak. Karşılaştığımız kişilerin kariyerli ve statümüzü destekleyecek kişiler...

Sayfayı Paylaş