gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2010 Ayyıldız erkek deniz şortları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

deniz şortları 2010 deniz şortları ayyıldız şortu bayan Bayanların plaj modası olurda erkeklerin olmaz mı:)
    İşte Ayyıldız firmasının erkekler için tasarlamış olduğu 2010 erkek deniz şort modelleri

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2010 Ayyıldız erkek deniz şortları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 erkek çocuk şort modelleri

2009 erkek çocuk şort modelleri

şort modelleri çoçuk şortları E tabiki erkek çocuklarımızı unutacak değiliz dimi :) Şimdi erkek çocuklarımız için birbirinden renkli harika şort modellerine göz atacağız... Ayyıldız firması büyük bir indirim yapmış arkadaşlarım, bu ürünlerden dilediğinizi görüp yine sayfa altındaki linkten fiyatlarınıda inceleyerek, dilediğinizi k.kartınız ile satın alabileceksiniz. Bu yaz çocuklarımız...
  2. 2010 yılı Nike şort modelleri

2010 yılı Nike şort modelleri

şort modelleri nike şort nike modelleri 2010 2010 Markadan asla vazgeçmem diyenler için 2010 yazının Nike şort modellerini paylaşmak istiyorum Spor giyimde kendini kanıtlamış dünyaca ünlü markalardan biri olan Nike firması modern tarzda ürettiği şort modellerini nikeseverlerin beğenisine sundu. Rahatlığı ve kalitesinden ödün vermeyen nike firmasının üretmiş olduğu şort modellerine birlikte...
  3. Mini Şortların 2010′a Damgası

Mini Şortların 2010′a Damgası

Hot Pant olarak bilinen minicik şortlar, çok şık olduğu gibi bir o kadarda seksi. 2009 2010 kış koleksiyonunda hem kumaş hem de jean modelleri desenli çorap ve taytlarla oldukça trend. Kendine ve fiziğine güvenen cesur bayanlara.. __________________
  4. 2010  Ayyıldız pijama modelleri

2010 Ayyıldız pijama modelleri

Biz bayanlar için gece kıyafetleri arasında pijamanın yeri ayrıdır...Rahatlığının yerini hiçbişey tutamaz... Pijama tutkunu meleklerim için Ayyıldız markasının 2010 yılı için hazırladığı pijama modellerini beğeninize sunuyorum :tik:
  5. 2010 kot şort modelleri

2010 kot şort modelleri

kot şort modelleri çocuk kot modelleri 2010 şort 2010 coçuk 2010 yazına özel kot şort modellerini sizlere tanıtmak istiyorum.Eğer jeans kumaşlarda kıyafetlerden hoşlanıyorsanız işte seksi kışkırtıcı ve bir o kadarda sıradışı kot şort modelleri

Sayfayı Paylaş