gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

2010 Babet Ayakkabı Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

babet ayakkabı modelleri 2010 babet ayakkabı modelleri 2010 inci flo Babet ayakkabılar biz kadınların en büyük yardımcısı ve baş aksesuarı diyebiliriz. Çünkü babetler rahattır, şıktır, konforlu ve sadedir. Bu tür ayakkabı isteyen bayanlar için babet olmazsa olmaz. Her kadının ayakkabı dolabında babet olması gerekir diye düşünüyorum.
    Babetler çok şirin ve çok şıktır.
    Babetler özellikle kot pantolonlarla giyilince şık duruyor ama yazlık elbiseler ve eteklerin altlarında da hoş görünebiliyor.
    Babetin kıyafet sınırı yok bence
    Beta ayakkabı, flo, ayakkabı dünyası, inci ayakkabı, yeşil kundura ve ayakkabı markalarının çok güzel ve şık ayakkabı ve babet modelleri var. Bu modelleri de değerlendirin derim. Şu an tam sezon girmediği için ayakkabı ve babet fiyatları indirimde.
    Hazır indirim varken alışverişinizi yapın derim.
    Bu indirim birkaç haftaya kadar biter ve yeni sezon girdiği için fiyatlar tavan yapar diye düşünüyorum.

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

çok şekerler jnm benim bendede var ama siyah benimki aldım bir gün giyemedim

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık.....

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    kırmızı renk babelerde çok şık duruyor...renk olarak tercih edebilirsiniz..:)

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayy çok güzeller yaa babetlet olmasa biz yazı nasıl geçircez:D:D:D
    emeğine sağlık peloşum

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  7. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben babet giyinmeyi çok severim ama bunları pek beyenmedim genede emeğine sağlık canım

2010 Babet Ayakkabı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Chanel Babet Ayakkabı Modelleri

Chanel Babet Ayakkabı Modelleri

babet markaları babet ayakkabı modelleri chanel chanel ayakkabı fiyatları Chanel babet modellerinde de kalitesini ve Chanel farkını göstermiş, aşağıda modellere baktığınızda bunun farkına kolaylıkla varacaksınız. İşte Chanel’den 2009 babet modelleri
  2. 2010 abiye ayakkabı modelleri

2010 abiye ayakkabı modelleri

abiye ayakkabı abiye ayakkabı modelleri modelleri ve fiyatları 2010 2010 Abiye elbiselerinizin şıklığını yine abiye tarzı ayakkabılarla tamamlamak isteyenler için 2010 yılının en moda yeni sezon abiye ayakkabı modellerini sizler için derledim kızlar umarım sizlerde beğenirsiniz:)
  3. 2010 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2010 Topuklu Ayakkabı Modelleri

önü kapalı topuklu ayakkabı modelleri 2010 topuklu ayakkabı modelleri 2010 ayakkabılar ve fiyatları Her kadının en büyük tutkusu ayakkabılar... Yani en azından benim öyle :D:D Melekler öpücük burun denilen önü açık ayakkabı modelleri 2010 yılında da moda olacak özellikle yüksek topuklu ayakkabı sevenlerin çok hoşuna gidecek 2010 yılı topuklu ayakkabı modellerini beğeninize sunuyorum arkadaşlar...
  4. 2010 ayakkabı modelleri yenilerrrr

2010 ayakkabı modelleri yenilerrrr

yeni model ayakkabılar Yeni bir yıl ve modanın yeni yıl için yeni model ayakkabıları sizlerle kızlar oldukça şık ve iddialı görüntüleriyle sizlerin beğenisine sunuluyor meleklerim.
  5. 2016 Babet modelleri

2016 Babet modelleri

Ayakkabı modelleri arasında pratik kullanımından ötürü aynı zamanda rahatlığıyla ön plana çıkan babetler 2016 ilkbahar yaz sezonunda en yeni tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor.Büyük küçük, yaşlı genç her bayanın tercih ettiği babetler renk ve modellerinin yanı sıra cazip fiyatlarıylada göz dolduruyor.Sevgili moda sever ziyaretçilerimiz, sizlerde şahane babet modellerinden beğendiklerinizi...

Sayfayı Paylaş