gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

2010 gelin saçı trendi örgü

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

örgülü gelin başı modelleri örgülü gelin saçı modelleri örgü saçı dağınık başı 2010 örgü Bence insanın evlenirken saçını sanki okula gider gibi örmesi çok saçma ben asla örgü saç kullanmam evlenirken..Çünkü bi kere çok sade... Ne biliyim topuz dağınık topuz vb. şalşallı şeyler varken nie sade bi örgü olsun ki??

2000 yıllar artık onlu rakamlarla anılmaya başlanırken 2010- 2011 yılları ekolojik yaşamın en sağlam benimsendiği yıllar olacak. Buna göre sadece yediklerimiz ve içtiklerimiz dışında kozmetik ürünler de her gün daha eko-düzene uygun üretilecek zaten atmosferi delen saç spreyleri değil miydi?

İşte sprey kullanmadan tasarlanan dağınık tiftik tiftik saç modelleri moda kanalları ve moda kataloglarında daha çok yer aldıkça günlük saçlar bir iki doğal örgü havasında düzenlenerek üzerine duvak konulduğunda "gelin saçınız tüm ihtişamı ile hazır olacak.."

[​IMG]Örgü 2′li ya da 3′lü hiç fark etmez hatta 5′li sepet örgü aralarına serpiştirilmiş bir kaç tutam dokulu krepeler ile örgü arasından kaçar gibi görünen saçlar hem doğal hem de güzel olacak. Tıpkı yün örgülü kazaklar gibi …
    Ensede toplanan at kuyruğu iki eşit parçaya ayrılacak ve 3′lü örgüleri yapılan bu iki tutam birbirine sarılırcasına çevrilerek ensede balerin topuzu havası verilerek ve bollaştırılarak toplanacak.. İşte size ensede örgülü topuz ..duvak ister altta ister topuzun üstünde hiç fark etmez.. Birkaç swarovski taşlı tokası da eklendi mi gelin saçınız hazır….

Makyaj daha da önemli ama ben size renklerden bahsedeyim istiyorum asla pespembe yada yavru ağzı değil..
    Toprak tonları, kremler, bejler, kül tonları ve ateşin her hali.. Özellikle kor ateş tonları .. Yani doğaya bakınca ne görüyorsanız makyajda da o renkleri seçmelisiniz. Tabii saç renginizle uyumlu olmak şartı ile.. Ve bir ufak tüyo ile bu yıl gelin saçlarında çığır açan bir yenilikten bahsetmek istiyorum.
    Kakül kestirmeden saçlarınızı riske etmeden "pelçem peruk" kullanabilirsiniz..
    Özellikle hormonsal sorunlar nedeniyle saçlarınızın ön bölgesinde az saçınız varsa size altın bulmuş gibi sevinç çığlıkları atan gelinler olduğunu çekinmeden söyleyebilirim

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  3. sevgi_melegi

sevgi_melegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum, düğünde saç herkesten daha ihtişalı olmalı dikkat çeken odak noktası sen olmalısın

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım yaa bence düğün için daha gösterişli modeller olmalı..ynede teşekkürler paylşm için....

2010 gelin saçı trendi örgü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Örgü Saç Modelleri

2010 Örgü Saç Modelleri

örgülü saç modelleri okul saç modelleri 2010 okula giderken yapılabilecek örgü 2010 örgü Örgü saçı ben çok severim çok kullanışlıdır benim için...Günlük hayatınızda işe okula giderken veya özel bir günde abiye kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz örgü saçları... 2010 yılındada örgü saç modelleri son birkaç yıldır olduğu gibi yine gözde olacak...2010 yılına girmeden örgü saç...
  2. 2010 Gelin Saçı Modelleri

2010 Gelin Saçı Modelleri

2010 gelin saçı modelleri salık saç modelleri 2010 gelin saç saçı sa Sevgili meleklerim bu sene gelin saç modelinde harika bir fikir olarak iki adet tüy kullanılmış. Ayrıca tüyle kullanışlı boncuklu takılarla da süslenmiş. Ayrıca giyim ve saçı tamamlamak için kullanılan küpeler de tam bir uyum ve mükemmellik sağlayarak tam bir uyum içinde mükemmel bir gelin saçı ortaya çıkmış. Eğer sizde...
  3. 2010 da Saç Trendi Siyah Saç

2010 da Saç Trendi Siyah Saç

siyah saçlı ünlüler siyah sac Biliyorsunuz esmer tene sarı saç yani Türk sarışınları geçtiğimiz sezonlar çok modaydı ama 2010 yılında bu trend yerini esmer tene siyah saça bırakıyor... Şimdiden görülen o ki Sarı saçın egemenliği sürsede 2010 yılında siyah saça çok rastlayacağız meleklerim... Hollywood'da platinden bal rengine oldukça revaçta olan sarı saçların yanı sıra göz ardı...
  4. 2010 Gelin Saçları

2010 Gelin Saçları

Düğünüzünde gelinliğiniz kadar en az gelin saçınızda mükemmel olmalı...Evlenmek üzere olan bekar meleklerim sizler için seçtiğim birbirinden güzel ve değişik gelin saçları içinde ilginizi çekecek bir model mutlaka vardır...
  5. Sezonun Trendi Saç Örgüleri

Sezonun Trendi Saç Örgüleri

saç örgüleri saç örgü modelleri Yeni sezonun saç trendleri arasında örgü saçlar da var melekler :) Eskiden öğrenci saçı diye tabir edilen örgüler, artık abiye kıyafetler de dahil olmak üzere her türlü kombinlerde kullanılabiliyor. Şimdi sizlerle paylaşacağımız saç örgü modelleri ise hayli iddialı ve hoş. Umarız beğenirsiniz :tik:

Sayfayı Paylaş