gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

2010 Hibrid arabalar

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

hibrid arabalar hibrit arabalar
    Bu arabayı illkez görüyorum ve illkez duyuyorum:DKesin japonlar icat etti.Şunlara bakarmısınız ya çok şirinler:DTam bir bayan arabası.Türkiye de varmı bilmem ama olursa ve ucuz olursa bir tane almak isterim:D:D:D

Bu kapalı modeli..renkler pek bir sırıtıyor.Şöyle siyahlı morlu olsa:D:D:D

.[​IMG]
    Bu da üzeri açılan..

Böyle bir arabam olsun bir ton borcum olsun ya:DŞuna bakın hele ne kadar da harika:)Herkese lazım böyle bir mini araba:):):)

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] pek tatlı canım oyuncak gibi

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok tatlı yaa
    oyuncak gibi:D
    emeğine sağlık

2010 Hibrid arabalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Honda'nın hibrid motosikleti

Honda'nın hibrid motosikleti

Honda'nın hibrid motosikleti Honda, otomobillerden sonra şimdi de hibrid ve elektrikli motosikletler üreteceğini duyurdu. Hibrid teknolojisini kullanan araçlara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Geçtiğimiz günlerde dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden biri olan Honda, ilk hibrid motosikletlerinin üretimine başlandığını duyurdu. En geç 2011 yılına kadar satışa sunulması planlanan...
  2. 2010 Honda Hibrid Insight

2010 Honda Hibrid Insight

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2010'un uçuk kaçık arabaları

2010'un uçuk kaçık arabaları

2010 un arabaları 2010 un en güzel arabaları en güzel arabası ARABA ZEVKİNİZ NEDİR BİLMİYORUM AMA SIRADAN MODELLERDEN SIKILDIYSANIZ VE BENİM GİBİ AZCIK UÇUKLUK VARSA:D 2010 DA ÇIKACAK BU ARABALAR TAM SİZLİK AMA PARAMIZ YETER Mİ ONU BİLMİYORUM İŞTE BEN BAZILARINI ÇOK BEGENDİM BAKALIM SİZDE BEGENECEK MİSİNİZ?...
  4. PİERRE CARDİN 2010 bebek arabaları

PİERRE CARDİN 2010 bebek arabaları

Bebek arabaları hanımların en büyük yardımcısıdır.Bebeğimizi bu güzel arabalara koyup hele hele yaz yaklaşırken bu bahar aylarında pek bi iyi gelir bebeğimize.Arabamız bebeğimizi taşısın biz de bebeğimizle bu güzel havanın , miss gibi baharın keyfini sürelim değil mi :) Bu pembişe bayıldım ben meleklerim .Ne kadar şirin duruyor yahu :)
  5. Arabalar

Arabalar

Türkiye'nin en güncel 2 el araba ve 0 km otomobil ve ticari araç ilanları için tıkla Hurriyetoto.com

Sayfayı Paylaş