gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

2010 KPSS Adaylarına Başarılar

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bu gün hayatımın dönüm noktası kpss var :)Ve ben uyuyamıyorum sınavda uyurum artıkın hahaha Son kez gözden geçireyim dedim de aklıma başarılar dilemek geldi arkadaşlarım.KPSS denilen anlamsız sınava girecek herkese Allah kolaylık versin diyorum ve sonsuz başarılar diliyorum.Aşağıdaki resim de durumun vehametini çok iyi anlatmış olduğundan paylaşmak istedim :gathering:

:nur:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Allah kolaylık versin...Allah herkesin gönlüne göre versin...

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Allah kolaylık versin meleklerim.. sonsuz başarılar diliyorum meleklerimee.. Her şey gönlünüzce olsun......

4. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah herkes istediği başarıyı elde eder.26 eylülde de benim sınavım var şimdiden bastı kasıntısı:(

5. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cok sağol paylasim için .bende adayım....

6. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Ne desem bilemiyorum......

2010 KPSS Adaylarına Başarılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 muhtemel kpss soruları

2010 muhtemel kpss soruları

2010 kpss de çıkması muhtemel sorular kpss 2010 muhtemel sorular de çıkması güncel Okudukça gülmeye doyamayacaksiniz 2010 da çikmasi muhtemel KPSS sorulari SORULAR: 1) Burası Muş'tur, yolu Yokuş'tur, Muş'taki yokuşun eğimi kaçtır? (tan(a) =cos(b) ) a) Diktir b) Kektir c) 250 TL d) Bilmiyom. e) Doğru cevap b seçeneği olabilir. 2) Aşağıdakilerden hangisi diğerlerinden farksızdır?...
  2. 2010 Eurovision  Adayları

2010 Eurovision Adayları

2010 eurovision adayları 2010 Yılında Norveçte 55. Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi hangi şarkıcı ve grup temsil edeceği hakkında haberler gündeme sızmaya başladı. TRT kulislerinde şimdilik 3 isim belirmiş. Bu isimler Şebnem Ferah, Deniz Arcak ve Grup Manga konuşulan isimler arasında.Hatta kesinleşmiş gibi gözüküyor..Yarışacak isim ise Aralık ayında açıklanacak ve bu adaya beste...
  3. 2010 KPSS sınav tarihleri

2010 KPSS sınav tarihleri

Gireceklere şimdiden başarılar dileriz:) Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, ''Üniversiteye giriş sınavlarında uygulanacak açık uçlu soruları bu yıl sormayacağız'' dedi. Yarımağan, ÖSYM Yürütme Kurulu'nun haftalık toplantısı için geldiği Karabük Üniversitesinde, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2006'da üniversiteye giriş sınavlarında temel değişiklikler...
  4. 2010 Kpss Güncel Bilgiler

2010 Kpss Güncel Bilgiler

kpss güncel bilgiler 2010 2010 kpss güncel bilgiler 2010 Dünya Kupası Güney Afrika Cumhuriyeti'nde dü*zenlenecektir. AB Konseyi 2010 yılını İstanbul'u Avrupa Kültür Başkenti olarak belirledi. 2010 yılı diğer Avrupa Kültür Başkentleri Pech - Macaris*tan, Essen - Almanya'dır. BM Genel Kurulu'nda yapılan oylama sonucunda, Türkiye 2009-2010 dönemleri için BM Güvenlik Konseyi geçici...
  5. KPSS Öncesi Adaylara Tavsiyeler verir misiniz

KPSS Öncesi Adaylara Tavsiyeler verir misiniz

KPSS son hızla tüm gayretimi gösterip çalışıyorum inş kazanırımda bu şehirden ve bu evden kurtulurum:S Ayrıca sizden benim için ve benim gibi KPSS hazırlananlar için mümkünse KPSS Öncesi Adaylara Tavsiyeler istiyorum:)

Sayfayı Paylaş