gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2010 yaz oje trendi

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

turkuaz oje ten rengi oje pudra pembesi turkuaz flormar flormar 2010 yazına şöyle bir baktığımızda oje renklerinin yaz havasına uygun cıvıl cıvıl renklerden oluşan koleksiyonlarına rastlıyoruzSeneye damgasını vuran renklerden olan ten rengi,pudra,ve uçuk pembe tonlar 2010 yazında oje renklerindede kendini gösteriyor.Ama bana kalırsa kızlar şunu söylemeliyimki benden size önemli bir tüyo yazın en moda rengi turkuaz renkli ojeler olacak çünkü daha önce yabancı ünlülerin tırnaklarında gördüm bu rengi olar şimdiden başladılar bu moda akımını uygulamaya benden söylemesi fazla geç kalmadan oje koleksiyonunuzda eğer turkuaz tonu yoksa acele edip hemen alın derim:tik: [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    pembe herzaman favori rengim olmuştur zatenn :) tşkleer paylaşm içn mawicm :)

3. benli27

benli27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim .söylediğin için

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    kırmızıdan vazgeçmem :) teşekkürler paylaşım için ...

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy baktım bende turkuazz yokmuşş bi koşuu gidip almam lazımmm....

6. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de turkuaz yokmuş :D Alacağım :D
    Emeğine sağlık

7. istpamuk

istpamuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pembe ve vişne rengini herzaman cok sevmişimdir

8. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    pastelin ortadaki bende var tırnaklardada çok hoş duruyor

2010 yaz oje trendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009-2010 oje trendLeri

2009-2010 oje trendLeri

2010 oje trendleri gül kurusu oje flormar gül kurusu füme rengi füme Bakımlı olmayı çoğu bayan sever ojesiz tırnak sevmeyen bayanlara bu tavsiyeler bu yıl tırnakta hangi renk oje moda işte cevabı:) Bu sezon daha çok mor ve tonları, koyu mürdüm, açık yeşil, lacivert-siyah, metalik, kırmızı ve gül kurusu ojeler zirvede. Tırnaklar ise kısa ya da orta uzunlukta. Küt kesimler yine revaçta......
  2. 2010 pantolon trendi

2010 pantolon trendi

2010 pantolon 2010 pantolon trendleri 2010 Sezonunda bahar-yaz aylarında moda olan pantolonlara göz attım bugün. Bu yaz bizi dar modeller bekliyor. 2010 Baharı ve yazında dar paçalı, kesimi dar, streç ve vücuda yapışan modeller moda olacak. Bununla birlikte mavi pantolonlar her zamanki revaçta ve her zaman kot pantolon en önde.. Kot pantolon alırken buna dikkat edin diyorum. Dar kesim, mavi ve...
  3. 2010 Makyaj Trendi

2010 Makyaj Trendi

ela gözlere makyaj ela göz makyajı göze makyaj göz gözler Kızlar her sezon olduğu gibi bu sezonunda makyaj trendi belirlendi...Hangi ten rengine hangi makyaj renkleri kullanılmalı işte cevabı :tik: Canlı far renklerini doğal dudaklar ve pembe yanaklarla eşleştirerek belirginleştirin. Açık Ten Yanaklar Yarı mat, yarı ışıltılı bir allık çok beyaz tenlere sağlıklı bir renk katar. Mat...
  4. 2011 İlkbahar Yaz Trendi

2011 İlkbahar Yaz Trendi

2011 ilkbahar yaz trendleri Eee kızlar yaz geliyor artık...Sıcak hava tamamen yüzünü göstermeden 2011 yazının moda trendlerini öğrenmeye ne dersiniz :tik: Etekler Eteklerde 70'li yıllara tam bir dönüş var. Tamamen kadınsı hatlar ve feminen bir görünüm ön planda. Bu sezon etekler, ya uzun ve düz ya da kısa ve kabarık silüetler şeklinde. Geniş pantolon Geniş pantolonlar bize 70'lerden...
  5. 2016 Oje trendi

2016 Oje trendi

El ve ayak bakımının olmazsa olmazlarından dır ojeler.Ellere zerafet ve çekicilik katar.Heleki kıyafetle uyumlu oje seçimi olursa harika bir kombin yaratabilirsiniz.2016 Oje renklerinde açık pastel renkler ve koyu renkler hakim. Eskiden parmakla sayabileceğimiz kadar oje renkleri mevcutken günümüzde her renk oje bulmak mümkün. 2016 tırnak modasında doğallık biraz daha ön...

Sayfayı Paylaş