gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

2010 yılı çanta modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] benim çantama benziyooooo

2010 yılı çanta modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 yılı çanta modası hakkında bilgiler

2009 yılı çanta modası hakkında bilgiler

çantada moda çantalar hakkında bilgi çanta hakkında bilgi çanta ile ilgili Kış sezonunun vazgeçilmezi büyük çantalar ünlü markaların yine gözdesi! Üstelik kızılderilileri anımsatan saçaklarıyla.. Çanta trendini takip etmek istiyorsanız saçaklı çanta ve tamamlayıcı bir sandalet bulursanız kaçırmayın! Yaz geldi gelecek... Sıcaklarda büyük çanta taşımak zor olabilir, yerine hafif ve daha küçük...
  2. 2009/2010 öğretim yılı okul çanta modelleri

2009/2010 öğretim yılı okul çanta modelleri

okul çanta modelleri okul çantası modelleri 2010 çanta modası 2010 Yaz tatilinin bitmesiyle birlikte yine okul telaşı başlıcak arkadaşlar.Okul alışverişleri kılık kıyafet çantalar bir telaştır alacaktır çoğumuzu.İşte bu gereksinimlerden biride okul çantaları fazla telaşa girmeden okul açılmadan isterseniz bu modellere bir göz atın en azından fikir sahibi olabilirsiniz:tik:
  3. 2010 Yılı abiye modası

2010 Yılı abiye modası

2010 yılının abiyeleri 2010 yılının moda kıyafetleri yılı abiye modası yılı abiye modelleri Sevgili Melek'lerim; 2010 daha girmedik, fakat moda dünyasın da 2010 modası fırtınalar yaratıyor. Önümüzde ki sezon abiye kıyafetleri beni büyüledi, ben de bu büyüleyici kıyafetleri sizinle paylaşmak istedim. bilmem iyi yapmışmıyım :) Her renge, her zevke hakim olan abiyeleri ile 2010...
  4. 2010 çanta modası

2010 çanta modası

bu senenin moda çantaları Bu sene bu çantalar modaysa benim çanta kullanmaya yada en azından bu senenin modası olan çantları kullanmaya niyetim yok...
  5. Kipling 2009 2010 SONBAHAR KIŞ ÇANTA MODASI

Kipling 2009 2010 SONBAHAR KIŞ ÇANTA MODASI

kipling çanta kipling ankara çanta ankara okul çantası okul çantaları Kipling 2009 2010 SONBAHAR KIŞ ÇANTA MODASI

Sayfayı Paylaş