gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2010 yılı Kış Modası Diz Üstü Uzun Çizmeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2010 yılı modası 2010 moda çizmeler bu yılın moda çizmeleri bu yılın kış modası uzun çizmeler 2010 senesinin çizme modasında uldukça uzun hatta tabiri caizse kalçaya kadar çıkan çizmeleri görebiliyoruz.
    Tabi görselliği bir kenara bırakın rahatlık açısından ne kadar rahat olur bu bence tartışılacak bir konu ama eminim ki bu tür çizmelerin meraklısı olanlarda vardır.Özellikle şort ve mini etek ve kısa elbiselerin altına giyebileceğiniz bir model.çünkü çizmeler uzun olduğu için modeli ancak bu tür giysiler gösterebilir giymesi çıkarması ayrı bir dert olan çizme modellerimize geçiyorum şimdi arkadaşlar

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    en sondakii siyah olanı beğendim emeğine sağlık...

3. tucka

tucka Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üsten ikinci sıradaki soldan da ikinci olan botu nerden bulabilirz bilgisi olan var mı cok asırı begendim yardımcı olursanız cok sewiniriz şimdiden tşk ederim..

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    cizmeler harika

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhteşemler.... mmmm! On çift oldu bende ama hala gözüm vitrinlerde :)

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    birkaç model gerçekten hoş :D emeğine sağlık mawim =)

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben beğendim ama bunları giymek içinde uzun boylu ve ince olacaksın..

2010 yılı Kış Modası Diz Üstü Uzun Çizmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 diz üstü çizme kombineleri

2010 diz üstü çizme kombineleri

diz üstü çizme 2010 yılına damgasını vuracak uzun çizmeler için hala almakta kararsızsanız ve aldığınızda nasıl giyineceğinizi düşünüyorsanız birazdan vereceğim diz üstü çizme kombineleriyle fikir edinebilirsiniz
  2. 2011 Uzun Diz Üstü Çizme Modası

2011 Uzun Diz Üstü Çizme Modası

Bir iki senedir devam eden diz üstü çizme modası 2011 yılındada devam ediyor.Mağazalarda çeşitli markaların farklı renk ve modelleriyle bulabileceğiniz diz üstü çizmelerden bende dayanamayıp geçen bir tane aldım.Ama benimkisi topuksuz düz ve çok aşırı uzun değil dizin hemen üzerinde:D Sizlere fikir olması açısından farklı diz üstü çizme modellerini paylaşıyorum.
  3. 2014 Diz Üstü Çizme Modası

2014 Diz Üstü Çizme Modası

dizüstü çizme modelleri, diz üstü çizme, 2014 çizme modelleri Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi çizme modelleri arasında diz üstü çizmeler birkaç senedir modasını koruyor. Özellikle mini elbise ve etek altına çok yakışan diz üstü çizme modelleri ile şıklığınızı pekiştirebilirsiniz. Biraz giymesi zor gibi görünse de her güzel şeyin bir bedeli olduğunu düşünürseniz bu zorluğa biraz...
  4. Diz Üstü Uzun Çizme Modelleri 2015

Diz Üstü Uzun Çizme Modelleri 2015

diz üstü çizme modelleri, uzun çizme modelleri, diz üstü topuklu çizme modelleri, diz üstü topuksuz çizme modelleri, 2015 çizme modelleri Sonbahar aylarını yaşadığımız şu günler de yakın bir zaman içinde çizmeler ve botlar tekrar giyilmeye başlanacak. Bir süre önce çizme modasında bayanlar arasın da trend hline gelen diz üstü çizme modelleri, 2014/2015 sonbahar kış modasın da tekrar yerini...
  5. Dikkat çekici diz üstü çizme modelleri

Dikkat çekici diz üstü çizme modelleri

Birkaç sene oldukça trend olan uzun çizme modelleri, yeni sezon da tekrar gündeme gelerek çizme modelleri arasın da yerini alıyor. Özel bir tasarım olduğu mağazalar da çok fazla görme ve bulma şansımız olmasa da bazı markaların koleksiyonlarının baş köşelerin de yer edinen diz üstü çizmeler araların da dünyaca ünlü bayanların da bulunduğu kişi tarafından tercih ediliyor. Diz üstü çizme...

Sayfayı Paylaş