gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2010 yılında neler moda olacak?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2010 da neler moda 2010 neler moda yılında yılında olacak 2010 yılının genel olarak modasına baktığımızda 80 li yılların geri dönüşünü ve hakimiyetini görüyoruz.O yıllarda oldukça rağbet gören ve genelde bayanların her üst giysisinde kullanılan vatkalar 2010 senesinde sık sık giysilerde karşımızda çıkıyor.
    Modacılar her yeni sezonda vamp kadınının simgesi olan leopar desenli tasarımlara yine koleksiyonlarında yer vermişler Leopar desenler yeni sezonda farklı renklerin karışımıyla karşımıza çıkacak.

Yine manto kaban ve ceketlerin yakalarında kürk oldukça sık kullanılan bir model olarak karşımıza çıkıyor kürkü yine bol bol yakalarda 2010 kışında görmemiz mümkün arkadaşlar

[​IMG][​IMG]

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu modayı beğenmedim şahsen...
    emeğinize sağlık....

3. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu modayı beğenmedim

4. CeYLiL

CeYLiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hatırlıyorum 80 yllarda çok popilerdi leopar desenler hatta benimde vardı leopar desenli kıyafetim saklasaydım o kıyafetmi bak şimdi moda oldu tühh :D

kürklü kabanlardan hoşlanmıyorum

Son düzenleme: 24 Eylül 2009
  5. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    kürk olayını seviyorum.ama hiç alamadım.

6. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım emeğine sağlık ama bende bu modayı beğenmedim yinede paylaşım için saol:)

7. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bu moda bana uygun değilmiş,pek beyenmedım yınede paylaşdığın için sağol

8. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ellerinize saglık hoş paylasım

2010 yılında neler moda olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Kışında Neler Moda Olacak

2009 Kışında Neler Moda Olacak

Koyu tonlar her ne kadar sonbahar ve kış sezonuyla bütünleşmiş olsa da kışın canlı renkler de adından söz ettiriyor. Kırmızı, turuncu, mor, yeşil tonları bu sezon çok göreceksiniz. Siyah her kış olduğu gibi yine vazgeçilmez. Tedepeden tırnağa siyah stil, dore aksesuvarlar ve uzun zincirlerle farklılaşabilir. En sevdiğiniz desen ekose çocuksu havasından sıyrılıp, eteklerde oldukça sık...
  2. 3000 yılında neler olacak

3000 yılında neler olacak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2012 yılında neler olacak?

2012 yılında neler olacak?

2012 de neler olacak 2012 yılında neler yaşanacak Teorilere göre 2012 yılında dünyanın sonu geliyor bakalım bu teoriler ne kadar doğruymuş Melek'lerim. Gerçi kesin doğruluk için yılın bitimini beklemek gerekir diyor ve 2012 de neler olacak buyrun öğrenelim diyoruız :) 21 Aralık 2012 tarihinde meydana gelecek, 26 bin yılda bir gerçekleşen galaktik hizalanma, Mayalara göre yepyeni bir...
  4. Bu Yıl Desenli Çoraplar Yine Moda Olacak

Bu Yıl Desenli Çoraplar Yine Moda Olacak

desenli çoraplar desenli çorap modelleri Desen desen çeşit çeşit külotlu çoraplar bir çorap mağazasına girdiğinizde kendine hayran bıraktırır melekelr :) Öyle ki bir çift çorap almaya girmişken çeşit çeşit birkaç çift çorap ile mağazadan çıkıverirsiniz. Geçtiğimiz kış aylarında Penti'nin desenli çoraplarından beğeniyle bahsetmiştik sizlere. Anlaşılan o ki bu yıl da desenli çoraplar ile dolu...
  5. 2013 Yılında Hangi Renkler Moda Olacak Dersiniz ?

2013 Yılında Hangi Renkler Moda Olacak Dersiniz ?

2013 Yılı Moda Renkleri Nelerdir 2013 Yılının Moda Renkleri Modayı takip eden, trendler haberdar olmak isteyen şıklığına düşkün sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz için 2013 Yılı Moda Renkleri Nelerdir araştırdık. 2013 modası hayli renkli ve ışıltılı geçeceği kanaatine vardık. İşte 2013 Yılının Moda Renkleri ... 1- Soft( Yumuşak) Renkler Bu kış yine soft renkler revaçta...

Sayfayı Paylaş