gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

2010'da Ünlülerin Yeni Gözdesi:Ceketler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bu sene başımı nereye çevirsem ceket giymiş bir bayan göryorm.O kadar moda oldu ki bu sene ceketler.Ben çok fazla hoşlanmıyorum ceket giymekten çünkü omuzlarım gniş ve ceket giyince daha a geniş duruyormuş gibi geliyor.Beğenmiyorum kendimi. Ama eğer siz kendinize ceketi yakıştırıyorsanız Hollywood ünlülerinden bazı şeyler esinlenebilirsiniz :)

İşte bunlar gözüme en hoş görünenlerdi.Acaba siz ne tarz ceketler seversiniz???

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] off off offfff diyorum:D

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

bende buna offf offf diyorum :D:D

4. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyiki moda oldu artık ceketsiz çıkmam abi diyorumm:)

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bu biraz daha bana uygun sanki :) [​IMG]

6. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bu çok hoşşşş...:)

7. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

2010'da Ünlülerin Yeni Gözdesi:Ceketler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sergen'in Yeni Gözdesi

Sergen'in Yeni Gözdesi

sinem sülün sergen yalçın ESKİ FUTBOLCU, YENİ YORUMCU SERGEN ÇAPKINLIKTA HIZ KESMİYOR. GÖNLÜNÜ ŞİMDİ DE TÜRKİYE GÜZELİ SİNEM SÜLÜM'E KAPTIRAN SERGEN YALÇIN, YAKIN ÇEVRESİNE 'ARADIĞIM KİŞİYİ BULDUM' DEDİ. Bugüne kadar birçok güzelle aşk yaşayan Sergen Yalçın'ın en son gözdesi Sinem Sülüm. Sergen Yalçın futbolculuğu bıraktı ama çapkınlığı asla! Bugüne dek sayısız güzelle aşk yaşayan...
  2. yeni gözdesi bir Rus

yeni gözdesi bir Rus

ünlü aktör Mel Gibson gazatecilere fena yakalandı sevgilisi ile resimleri yayınlandı.... RUS SEVGİLİSİYLE YAKALANDI! MEL GİBSON, KOSTA RİKA’DAKİ LÜKS MALİKANESİNDE GENÇ RUS SEVGİLİSİYLE OBJEKTİFLERE YAKALANDI.. Aşırı Katolik olmasıyla bilinen Braveheart filminin Oscar ödüllü yıldızı Mel Gibson, Kosta Rika’daki lüks malikanesinde genç Rus sevgilisiyle objektiflere yakalandı. Çektiği...
  3. Rihanna'nın yeni gözdesi

Rihanna'nın yeni gözdesi

gündemi sevgilisinden yediği dayakla işgal eden ünlü şarkıcı Rihanna şimdide başka bir aşk içerisinde mi......... RİHANNA'NIN SÜRPRİZ AŞKI! ERKEK ARKADAŞI MÜZİSYEN CHRİS BROWN TARAFINDAN FECİ ŞEKİLDE DÖVÜLEN ŞARKICI RİHANNA, SON GÜNLERDE SÜRPRİZ AŞKIYLA KONUŞULUYOR... Basında yer alan haberlere göre Rihanna arkadaşı Widler Valderrama'la aşk yaşamaya başladı. Rihanna'nın kendisini döverek...
  4. Diva'nın yeni gözdesi

Diva'nın yeni gözdesi

Haberi okuyunca ne diyeceğimi bilemedim yine mi yahu rahat bırak şu gençleri Bülent Hanım nedir bu genç çoluk çoğuğa karşı olan ilgi alaka davul bile dengi dengine demişler dimi ama haksızmıyım yahu sizde bişeyler söyleyin.... SEVGİLİSİNE KULÜP ARIYOR.. BÜLENT ERSOY ALMANYA'DA YAŞAYAN 19 YAŞINDAKİ SEVGİLİSİNE DAHA YAKIN OLMAK İÇİN TÜRKİYE'DE KULÜP ARIYORMUŞ..
  5. Kadınların Yeni Gözdesi; Lipostar!

Kadınların Yeni Gözdesi; Lipostar!

Fazlalıklardan kurtulmak için hızlı, çarpıcı ve direk yağ hücrelerini yok ettiği için de kalıcı etki sağlayan Lipostar bu yıl kadınların yanı sıra erkeklerin de gözdesi oldu. Özellikle yaklaşan yaz aylarında fit bir görünüme kavuşmak isteyenler, şimdiden lipostar uygulamalarına başlıyor. Bu uygulama sayesinde ağrısız, sızısız ve morluksuz bir şekilde, 10 seansta 2 beden incelmek mümkün. Dr....

Sayfayı Paylaş