gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2011 Bülent Ersoy ''Aşktan Sabıkalı'' Albümü Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2011 bülent ersoy yeni albümü son albümü aşktan sabıkalı tanıtımı şarkıları resimleri ile ilgili biligler burada melekler Türk Sanat Müziği'nin güçlü sesi ,müzik dünyasının divası Bülent Ersoy 10 yıllık bir aradan sonra yeni albümü ''Aşktan Sabıkalı'' ile müzikseverlerle buluşyor melekler :)

1 yıllık stüdyo çalışmasının ardından 12 muhteşem eserle sevenlerinin karşısına çıkacak olan Ersoy bu albümünde Tarkan,Gülşen,Erhan Güleryüz,Aşkın Tuna ve Can Tanrıyar gibi seçkin isimlerle çalışmış.

Albümün en ilgi çekici parçalarından biri de söz ve müziğini Tarkan'ın yaptığı ''Bir ben bir Allah biliyor'' isimli parça.Bu parçada Ersoy Tarkan'la mükemmel bir düet yapmış melekler :)

3 Ekim'den itibaren satışaçıkacak olan albümde yer alan parçalar şöyle;

Bir Ben Bir Allah Biliyor
    Söz & Müzik: Tarkan
    Aşktan Sabıkalı
    Söz & Müzik: Gülşen
    İstanbul Akşamları
    Söz & Müzik: Erhan Güleryüz
    Gün Işığım
    Söz: Aşkın Tuna Müzik: Halil Karaduman
    Eylül
    Kıskanmak Yok
    Yordular Beni
    Söz: Aşkın Tuna Müzik: Selçuk Tekay
    Gidiyor musun?
    Söz & Müzik: Selçuk Gönüldaş
    Alışmak İstemiyorum
    Söz & Müzik: Can Tanrıyar
    Dost Bildiklerim
    Söz: Ümit Yaşar Oğuzcan Müzik: Muzaffer Özpınar
    Bir Teselli Ver
    Söz & Müzik: Orhan Gencebay
    Dert Bende
    Söz & Müzik: Vedat Yıldırımbora

2011 Bülent Ersoy ''Aşktan Sabıkalı'' Albümü Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha Firari Aşk Tanıtım Albümü

Baha Firari Aşk Tanıtım Albümü

1999'da "Kutupta Yaz Gibi" ile başlayan BAHA rüzgarı "Boşver Üzülme", "Canım Sevgilim", "Bizim Hikayemiz", "Yalnızlığım", "Aşk Acısı", "Bitmeliyse", "Ölmeyen Şarkı", "Çılgınım Benim", "Kıyamam Sana", "Yalnızlık Benim Eski Sevgilim", "Ağla Halime", "Bana Geri Ver",...
  2. Bülent Serttaş--Emir 2008 Albüm Tanıtımı

Bülent Serttaş--Emir 2008 Albüm Tanıtımı

Söyleme Aşk Yalan Değil Ah Aman Evladım Öptüm Şekerlendi Yar Ah Babam Sağolsaydı Yaralı Gönlüm Ben Ölürüm Tasa Koydum Kınayı O Yandan Bu Yandan Gel l Yasak Sevda Kimbilir Yakışır
  3. Bülent Ersoy aşktan sabıkalı 2011 yeni albümü bilgileri var mı

Bülent Ersoy aşktan sabıkalı 2011 yeni albümü bilgileri var mı

Kızlar Bülent Ersoy bacımız yeni albüm çıkartmış aşktan sabıkalı 2011 diye bu albümle alakalı bilgiler hangi parçalar var söylermisiniz bana
  4. Bülent Ersoy Tarkan düeti albümü için muhteşem pozlar verdi

Bülent Ersoy Tarkan düeti albümü için muhteşem pozlar verdi

bülent ersoy tarkan düeti albümü aşktan sabıkalı şarkıları albüm resimleri haberleri burada arkadaşlar. Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy, Mega Star Tarkan'la yeni albümünde düet yapacak Melek'lerim. Bülent Ersoy Tarkan düeti şarkısının adı Aşktan Sabıkalı Albüm için muhteşem pozlar veren Bülent Ersoy uzun bir aradan sonra bu albümle sessizliğini bozacak Melek'lerim. Diva, Bülent...
  5. Fatih Erkoç "Aşk Sadece" Albümü Tanıtımı

Fatih Erkoç "Aşk Sadece" Albümü Tanıtımı

Bu sayfa; Fatih Erkoç "Aşk Sadece" Albümü Tanıtımı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop ve caz müziğinini ünlü ismi müzisyen Fatih Erkoç, 14. solo albümüyle müzikseverlerle buluştu. Güçlü yorumcu ve besteci kendisine ait 8 parçayı seslendirdiği bu albümünde Türkiye'nin en iyi söz yazarı ve bestecilerinin eserlerine de yer verdi. "Aşk...

Sayfayı Paylaş