gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2011 Temmuz Memur Maaşları

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

vali maaşı 2011 vali maaşları 2011 kaymakam maaşları 10 2 memur maaşı 2011, temmuz, memur maaşları, kaymakam, vali, polis, ne kadar alıyorlar, ile ilgili bilgiler burada melekler

Temmuz ayı itibariyle devlet memurlarının aldığı maaşların listesi şöyle melekler ;

Meslek 2011 Ocak 2011 Temmuz
    Memur 9/2 1.251 1.301
    Memur 14/3 1.246 1.295
    Öğretmen 1/4 1.725 1.794
    Polis Memuru 9/3 2.202 2.082
    Uz. Doktor 1/4 2.311 2.403
    Hemşire (lise) 11/1 1.430 1.487
    Doktor 7/1 1.932 2.009
    Başkomiser 3/1 2.285 2.376
    Avukat 1/4 2.476 2.575
    Genel Müdür 1/4 4.454 4.632
    Müsteşar 1/4 4.889 5.084
    Kaymakam 7/1 2.854 2.968

2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    titan geç kalmışsın konuyu açmakta ağustos oldu ula ,temmuz başında açacaktınki hesap derdine düşecektik maaşlar ne oldu diye hahaha

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bu konu sadece memurlar için değil çeşitli mesleklerde ki memurların maaşlarını merak edenler için açıldı uyuz :)

Ağustos bilgisine ulaştığımızda güzel hatırın için onu da ekleriz :)

4. uyuzmuyum_neyim:)

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    ZATEN BEN BÜTÜN MESlekler için söylemiştimki titan yukardakilerin hepsi memur sonuçta genel adı memurdur sadece branşları farklı hahaha
    yok ağustosu istemiyorum şu an ,işimize yaramaz çünkü sadece ocak ve temmuz ilgilendiriyor bizi hahaha

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Evet hepsi memur ama polislik bir meslek ya da avukatlık ,branş değil :)

Benim dediğimi yukarda ki etiketlere bakarsan anlarsın belki,neyse önemli de değil zaten.Açılması gereken bir konuydu açtık :)

Tabi sen maaş zamlarını merak ediyorsun ondan ocak ve temmuzda gözün ,sen de haklısın :)

6. uyuzmuyum_neyim:)

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    yaaww illaki cevap istiyorsun titan hahaha
    yukarıdaki etiketlerin hepsi memuriyet olarak geçer titan ..hepsi 657 e tabi memurdur ..avukat ya da polis olması önemli değil..zaten haberde 2011 memur maaşları diyor ..oradan bile anlaman gerek ..bunların hepsi devlet memurudur ama meslekleri -yani branşlarından kastım meslekti-farklıdır..
    bana memuriyeti öğretme ula 7 yıl olacak eylülde hahaha
    neyse sen ocak gelmeden aralıkta yaz haberi ok hahaha

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sabah chatboxdan da sana bunu ima etmiştim. Hayatı gırgıra alırken gırgır durumuna düşme diye... Yöneticilerin açtığı her konunun bilgilendirme dışında başka amaçlarıda var. Bunu ne sen nede diğer üyeler bilemez. Ha madem ki çok iyi biliyordun geç kalındı. Geç kalınmasınada bu denli tepki verebiliyorsun, o zaman neden sen zamanında açmadın da "geç kalındı" diye tepki veriyorsun. Çette ona buna sataşıp, amacını aşan cümleler kurup, çalışanlarında emeğini diline dolayıp, sözde eleştiri adı altında küstahlık taslama! Bir daha buna benzer bir olay yada msj görmek istemiyorum.Gerek senin için, gerek ise tüm site üyeleri ve misafirler için, gecesini gündüzüne katarak, çalışan yöneticilerimin huzurunu bozacak cümlelerden ve tavırlardan seni men ederim!

Konu tartışmaya kapalıtmıştır. Buna benzer bir olay daha yaşandığı taktirde, gereken her ne ise tarafımca yapılacaktır. Umarım sen gibi haddimi aşmamış ve kırıcı olmamışımdır uyuz...

EnCey, burçemm ve CeMoŞ bunu beğendi.
  8. uyuzmuyum_neyim:)

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    ***** gırgıra düşen kendinsin ..sen neden bu konuda araya girdinki yaranmı var da gocunuyorsun anlamadım doğrusu ..titan bana cevap verdi ben de ona cevap verdim..daha doğrusu ben onu bilgilendirdim ayrıca nasıl benim mesajlarımda gülme işareti varsa onunkilerde de var ..dolayısı ile bunun bir espriden ibaret olduğu ortada iken buradan yönetici vasfını kullanarak bana sataşmaya çalışıyorsan orası ayrı ..
    madem titan rahatsız olduysa o cevap verseydi onun avukatlığı sana mı düştü..
    ben tepki filan vermedim sadece espri yaptım ,tepki ile espriyi ayırt edemiyorsan o senin sorunun ..

valla chatte ben benimle konuşmak isteyen herkesle konuşuyorum kimse de bana sataşıyorsun demedi ..
    beni çok seven üyeler var burada ,aranızdaki fark da onların espriyi anlıyor olmasından ileri geliyor ..sen anlamıyorsun demekki egon çok yüksekki yaran varki dokunmuş sana ..
    bu kadar bana tepkili olan olsaydı bunu chatte de söylerlerdi ..gaye t güzel sohbet ettiğimize göre sorunlu olan ben değilim buraya bu şekilde espriyi büyütüp de mevzu oluşturan sensin..
    sana da modlukla ilgili yazdıklarıma gelince ben espriyi çok seven bir insanım ..kaldıki kendimle bile çok dalga geçerim ..fakat sen beni tanımadığın ve olaylara tanımadan balıklama atladığın için bunları görememişsin..
    ha buradan yöneticiliğini kendine artı sayıp da hakaret etmeye kalkışıyorsan asıl küstah sensin..
    sana modluğun avantajı ne diye sormuştum ..
    görüyorumki modluğun avantajı insnlara istediğin gibi hakaret etmekmiş ..böylece bunu da tescillemiş oldun ..
    böylelikle iiki mod olmamışım doğru karar vermişim bunu da göstermiş oldun ..
    gereken ne ise yaparsın tabiki siteden atarsın hepsi bu ama yazdığın şu cümleler yanına baki kalır ..
    sana birileri damdan düşer gibi konulara atlamayı öğretemediyse ben bu yaştan sonra öğretemem..

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hah işte beklediğim cevap geldi :)

Bak güzelim, takip ettiğim kadarı ile yönetimde ki bir çok kişiye tek tek sataşıp sonrada "yöneticisin ya" diye "egon var" diye "beni atacakmısın" vb. cümleler kuruyorsun. Egomu ya da yetkimi kullanıp kulanmadığımı sana açıklamıyacağım. Yıllardır başarılı ve adaletli bilinen, bu konuda x site sahipleri tarafından bile takip edilen örnek ve başarısı ve karekter özellikleri taklit edilen bir adminim. Ne adminliğimi ne de olmayan egomu, kendi egolarına kurban edemezsin, izin vermem :)

Şaka diyorsun. Şakalarında bir yeri var. Senin bu şaka yaptığın konu, binlerce misafire açık olan bir konu. Misafirlere ve sizlere faydalı olsun diye açılan konuda gırgır yapıp, üyesi olduğun siteyi küçümsiyemez, küçültemezsin, izin vermem!

Ben, sadece Titan'ın değil, Meleklermekani.com yöneticilerinin ve sitenin huzurundan sorumlu kişiyim.

Bu konu tartışmaya kapatılmıştır dedim, tekrar ettin. Sitede ki yetkililerin çoğuyla uğraştın, sıra bana geldiyse, bil ki çok yanlış seçim. Üzerimden prim yapamaz, egonu tatmin edemezsin. Bu konu ile ilgili cevap hakkın var elbette ve bunu bana pm olarak atmanı tavsiye ediyorum. Konu sayende amacını aştı, konunun amacını aşmasına neden olmaya devam edersen, üzgünüm aramızdan huzur bozduğun için, küçümsediğin siteden uzaklaştırılırsın!

EnCey ve CeMoŞ bunu beğendi.
  10. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ha bu arada, senin bana bişeyleri öğretmen için, nerde ne zaman nasıl şaka yapmayı bilmek gibi gayet sıradan birşeyi bilmen lazım. Evet sen bana hiç birşey öğretemezsin. Benimde sana birşey öğretmek gibi bir çabam yok, çünkü birşeyleri öğrenmen için sabrımda yok zamanımda yok.Sadece uyardım dikkate alsan iyi edersin. Haddini aşma sakın!!!

11. uyuzmuyum_neyim:)

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    psikolojini çok ii biliyorum ben ***** merak etme sen ,zamanında benim de sitem vardı ben de yöneticilik yaptım , o yüzden biliyorum bu tarzları ,msnde kimlerin çekiştirilip kimler hakkında ne kararlar verildiğini ,bana bunları öğretmeye kalkma ,yöneticilerin arasındaki dayanışmayı ve istemedikleri şahsı çok güzel siteden elediklerini de bilirim ,özgür bir site deyip de kafalarına uymayanı gönderip bi de arkasından dedikodusunu edip güldüklerini de ..
    sen sanıyormusunki ben hiçbirşey bilmiyorum ..sana kinayeli olarak modluğun avantajı ne diye sormam ondan kaynaklıydı zaten ..ama sen bilmediğin için konuştun öylesine ..
    benim burda yönetici olarak bir kişiyle sorunum oldu ..onun dışında titanla da sadece dedikodu yapıldığı için kızdığımı söyleyip tepki göstermiştimki ,sen şuan beni itham ettiğin şeylerden önce yöneticilerin üyeler hakkında ileri geri konuştukları kayıtları incele istersen ..burda kimse kimseye doğruluk taslamasın ..
    benim huyumdur yanlış olana her yerde itiraz ederim ..senin gibi bin tanesi gelse farketmez anladınmı ,hakedene hakkını vermek lazım ,yöneticisin diye herşeyin doğru olacak değil ,yanlışın varsa bil de yanlışınla otur oturduğun yerde ..
    buradan bana hakaret etme yetkin yok ..
    egonu tarif etmene gerek yok ..olayı saptırmandan kimin egosnun yüksek bastığı zaten ortada ..sen egom yok desen ne olur demesen ne olur ..
    siteyi küçülten bu yorumlarınla sensin ben değil ..küçültecek olsam her konuya saçma sapan şeyler yazar gayet küçültür sonra da pılımı pırtımı toplar giderdim..
    burada benim bir sürü arkadaşım var ,girdiğim yazdığım konular var ..
    ben senin gibi heryere atlamaktan ziyade konusuna ve yerine göre cevaplar veririm..
    ciddi konularda ciddi yazarım ,esprili konularda esprili..
    ama sen bunları incelememişsin ya da incelemek istememişsinki havaya konuşuyorsun ..
    sen bunları ayırt edemiyorsan üzgünüm boşuna yöneticilik yapmışsın ..
    konunun amacını saptıran sensin..
    eğer ki amacın konuyu saptırıp beni siteden atmaksa hiç sorun değil at ..bu siteden atılma amacım olmadı ama atma amacı olanlar herkesin önünde hesabını verir ..bu sayfayı okuyan da anlar ne kadar doğru olduğunuzu ..

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

Haklısın... Uyaracağım yerde direk banlamalıydım. Ama sana verilen şansı, kötüye uyguladın ok...

Seninde dediğin gibi "Hak edene hakkını vereceksin" diyorum ve yöneticilerini beğenmediğin bir sitede üye olupta, sıkıntı yaşamaman için sana bu konuda gerekli yardımı yapıyorum.

Madem ki, senin dediğin gibi bu sitenin yöneticileri, dedikoducu, ego tatmin ediyor. O zaman böylesine yönetilen bir sitede daha fazla zaman kaybetme arkadaşım. Biz buyuz, bizimde doğrumuz bu. Senin doğruna saygı duyuyor, seninde bizim doğrumuza saygı duymanı bekliyoruz. Beğenmediğin bu sitenin kapılarını sana kapatıyorum.

Dipnot: Sende neyin ne olduğunu çok iyi biliyorsun ki, nickini baştan uyuz seçmişsin:) Nickine çok iyi uyum sağlıyor, nickinin hakkını veriyorsun:)

Allah'a emanet ol...

13. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Ne çirkin bir tartışma hiç yakıştıramadım, ikinizde çok zeki kızlarsınız, birbirinizi laflarınızla dövmeyi başarmışsınız, ee sonuçta ***** mod. avantajını kullanmış, ama uyuz öyle kötü biri değildi ***** yaa, keşke onunla gerçek bir sohbet etme şansınız olabilseydi, eminim ikinizin birliğinden çok şeyler çıkabilirdi, biraz fazla şakacıydı, neyse yaşanmış bitmiş, ben sadece fikrimi beyan ettim, hatta konuyu nasıl kilitlememişsin onada şaştım, gerci fikrimi beyan ettiğim için banada kızmazsınız umarım hahaha
    Konuyu da tesadüfen gördüm uyuzu merak etmiştim onu ararken son mesajından yakaladım..

2011 Temmuz Memur Maaşları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Memur Maaşları Zamları

2012 Memur Maaşları Zamları

2012 memur zammı 2012 yılı memur maaşları maaş zammı zam oranları maaşları 2012 memur maaşları, zamları, maaş, zammı, maaş zammı, zam oranları, zam, ne kadar, ne kadar oldu, hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar Memur arkadaşlarımızı yakından ilgilendirecek ve son günlerde merak ettikleri en önemli konuyu, bu makalemizde açıklıyoruz Melek'ler. 2012 memur maaş zamları ve...
  2. 2012 Memur Maaşları Ne Kadar

2012 Memur Maaşları Ne Kadar

2012 Memur Maaşları Ne Kadar - 2012 Memur Maaşları Zammı ne kadar? Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar olsun. Size sorum şu; 2012 Memur Maaşları Ne Kadar bu konuda bilgi sahibi olan var mı?
  3. Memur Zammı 2012 maaşları

Memur Zammı 2012 maaşları

2012 Memur Zammı Memur Zammı 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili memur misafirler... Bu sayfamızda 2012 yılında memur maaşlarına zam konsunu paylaşıyoruz sizlerle... Yeni katsayılar, memur maaşlarına yüzde 2,68′lik enflasyon farkını yansıtacak. Söz konusu düzenlemelerin ardından aile ve çocuk yardımı almak kaydıyla müsteşar maaşı, 6 bin 472 liradan 6 bin 649...
  4. Zamlı Memur Maaşları 2012 ödemeleri

Zamlı Memur Maaşları 2012 ödemeleri

2012 Zamlı Memur Maaşları ne zaman ödenecek 2012 Zamlı Memur Maaşları Merhaba Sevgili Melek'ler, gelen misafir istekleri üzerine sizler için ve memur arakdaşlarımız için 2012 Zamlı Memur Maaşları hakkında beklenilen bilgileri aktarıyoruz bu yazımızda. 2,5 milyon memur ile 1,8 milyon memur emeklisinin beklediği zamlı maaşların ödeneceği tarih netleşti. Ödemeler Mayıs ayında yapılacak. Zam...
  5. 2013 Memur Maaşları Belli Oldu !

2013 Memur Maaşları Belli Oldu !

Bu konu; 2013 Memur Maaşları Belli Oldu haberi, hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, asgari ücretle çalışanlar kadar memurlar da 2013 yeni zamlı maaşlarını merak ediyorlardı. Ve beklenen haber geldi, hükümet 2013 memur maaşlarını açıkladı. İşte detaylar... Bugün itibariyle 2013 memur maaşları açıklandı. 2013 Ocak ayında hangi memur ne kadar maaş alacak ? Memur maaş...

Sayfayı Paylaş