gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

2011 Trendi Etek Pantolon Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

etekli pantolon 2011 pantolon modası etek modelleri 2011 etek yaz modası
    Son zamanların modaları arasında yer alan etek pantolonlar 2011 yazındada trendler arasında yer alacağa benziyor.Çiçekli desenleriyle oldukça şık duran bu modeller yazınıza renk katacak.Uzun boylulara daha çok yakışacağını düşünerekten ben geri çekiliyorum:D:DBeğenenlerine iyi günlerde giymeleri dileğiyle...
    [​IMG][​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Valla yazın çok rahat oluyor bu etek pantolonlar hele bir de kumaşı hafifse gerçekten rahatlıkla kullanıyorsunuz bende de var birkaç tane rahatlığını bildiğim için öneriyorum:)

3. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    anammm iyi hoş guzelde ben zaten kısayım bunların içinde kaybolurum yau :hede:

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

bu fena değilmiş

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    bende giymem ama güzel modeller var

2011 Trendi Etek Pantolon Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. harem pantolon trendi

harem pantolon trendi

harem pantolonlar harem pantolon
  2. 2010 pantolon trendi

2010 pantolon trendi

2010 pantolon 2010 pantolon trendleri 2010 Sezonunda bahar-yaz aylarında moda olan pantolonlara göz attım bugün. Bu yaz bizi dar modeller bekliyor. 2010 Baharı ve yazında dar paçalı, kesimi dar, streç ve vücuda yapışan modeller moda olacak. Bununla birlikte mavi pantolonlar her zamanki revaçta ve her zaman kot pantolon en önde.. Kot pantolon alırken buna dikkat edin diyorum. Dar kesim, mavi ve...
  3. 2011 Etek modası

2011 Etek modası

2011 etekler 2011 etek modası etekleri Giyim kuşamda, her ne kadar pantolonlar oldukça popiler olsada, eteklerden de vazgeçemiyoruz değil mi Melek'ler? :) 2011'de etek modası nasıl olacak diye merak edenler, bu sene etekler desenli, çizgili simli,uzun - kısa - orta boy ve pastel tonlarıda dahil olmak üzere bütün canlı renkleri kapsıyor Melek'lerim. Bu arada unutmadan...
  4. Sokak modasından külot pantolon kombinleri

Sokak modasından külot pantolon kombinleri

Şimdi başlığı görenler külot pantolon da neymiş diyebilirler:D:D Aslın da pantolon modelinin ismi culottes ama kısaca bu tür pantolon modelleri külot pantolon olarak biliniyor. Artık moda dünyasın da nostalji esintilerini görmeye iyice alıştığımızı söyleyebilirim. Külot pantolon modelleri de moda dünyasına 90 lı yılların esintisini getirerek bayanlara şık ve rahat bir duruş sergiliyor. 90...

Sayfayı Paylaş