gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2011 Yeni özel tüketim ÖTV oranları ne oldu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ARkadaşlarım her şeye zam gelmeye başladı da 2011 ÖZV vergisindeki artış neleri etkiledi misal motorlu taşıtlarda aklollü içkiler sigara ve cep telefonlarında ÖTV nin arttığını söylüyorlar. Bu oranların ne olduğunu söyler misiniz. Vallahide billahide artık yaşanmaz oldu ya maaşa zam yok her şeye zam var ölme anasını satim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2011 Yeni özel tüketim ÖTV oranları ne oldu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damga Vergisi - Harçlar Yeni Oranlar

Damga Vergisi - Harçlar Yeni Oranlar

karar pulu oranları 2010 karar pulu oranları sözleşme ve damga vergisi 2010 oranı Sevgili Arkadaşlar Harç Oranlarında ve Maktu Haçlarda Yapılan Artışlar şöyle; Maliye Bakanlığı 14.11.2009 tarih ve 27406 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 392 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile 2009 yılı için yeniden değerleme oranını % 2,2 (iki virgül iki) olarak tespit edildiğini açıklamıştır. 492...
  2. 2011 Yeni Yılınız Kutlu Olsun

2011 Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Acısıyla tatlısıyla 2010 yılını artık geride bırakıyoruz.Belki içimizde bazılarımız için çok iyi bir sene oldu kimileri içinde hatırlamak istemediği günler ve acılarla dolu bir sene... Belki hayatınızda çok fazla değişiklik olmadı yada ailenize yepyeni bebişin katılmasıyla yeniyıla çoğalmış bir nüfusla giriyorsunuz.. Kısacası arkadaşlar acı,tatlı,hastalık,sağlık,mutluluk,üzüntü herşey insanlar...
  3. 2011 Damga Vergisi Oranları

2011 Damga Vergisi Oranları

kira kontratı damga vergisi 2011 kira kontratı damga vergisi oranı 2011 oranları (1) SAYILI TABLO Damga Vergisine Tabi Kağıtlar I.Akitlerle ilgili kağıtlar A. Belli parayı ihtiva eden kağıtlar: 1. Mukavelenameler, taahhütnameler ve temliknameler (Binde 8,25) 2. Kira mukavelenameleri (Mukavele süresine göre kira bedeli üzerinden) (Binde 1,65) 3. Kefalet, teminat ve rehin...
  4. 2011 gelinlik cümbüşü (***** ve tuğçe ye özel )

2011 gelinlik cümbüşü (***** ve tuğçe ye özel )

2011 gelinlikleri :D:D bizim bu cadılar geçengün açtığım gelinlik konusu yüzünden birbirlerinin saçını başını yoluyolardı :D:D onların kavgasını önlemek, aralarını bulmak için 2. koleksiyonumu sizler için getirdim meleklerim :D:D rüyamm ve tuğçe bir daha kavga yok oyarım sizi heeeeee :kedi:
  5. 2011 Yılı Yeni Özel Tüketim Vergi Oranları Açıklandı!

2011 Yılı Yeni Özel Tüketim Vergi Oranları Açıklandı!

2011 özel tüketim vergisi ötv oranları belli oldu açıklandı sigara motorlu taşıtlar vergisi ile ilgili bilgiler burada melekler Kapalı alanlarda sigara yasağı gelmesine rağmen yine de ısrarla sigarayı fazla tüketen ülkemize bir darbe de, uzun zamandır beklenen ötv zamlarıyla geldi melekler :) Sigara ve alkol kullanmayan biri olarak bu habere sevindim ancak zamlar sadece sigara ve alkol...

Sayfayı Paylaş