gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 2013 avcılık belgesi harç ücretleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 avcılık belgesi harcı ne kadar 2013 avcılık belgesi harcı ne kadar Bu hususta yardım rica ediyorum teşekkürler .

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
2012 2013 avcılık belgesi harç ücretleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avcılık

Avcılık

Avcılık, günümüzde daha çok bir tür spordur. Başlangıçta insanların karınlarını doyurmasına yönelik bir uğraştı. İlk insanlar ovalarda dolaşırken toplayabildikleri bitkiler ve kovalayıp yakalayabildikleri küçük hayvanlarla beslenmişlerdir. Taş Devri insanları, binlerce yıl boyunca avcılıkla yaşamlarını sürdürdüler. Mağaralarda barındılar, keskin ve sert taşlardan silahlar yaptılar. Ok, mızrak...
  2. AÖF harç ücretleri 2011 2012 yılında ne kadar ?

AÖF harç ücretleri 2011 2012 yılında ne kadar ?

Eskişehir anadolu üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ne gideceğim 2011 ve 2012 öğretim yıllarında acaba kaç para harç ödeyeceğiz arkadaşlarım. Umarım çok fazla zam gelmemiştir. Acaba bu paraları belgeleri tamamladıktan sonramı ödeyeceğiz nasıl olacak bu ödeme işlemi bilgi verirseniz sevinirim.
  3. Avcılık belgesi harcı 2012

Avcılık belgesi harcı 2012

2012 yılı avcılık belgesi harçları belli olmuş arkadaşlarım. Her ne kadar hayvanların her ne sebeple olsun öldürülmesine karşı çıksamda bilgi mahiyetinde sizlere sunmak istiyorum. Maliye Bakanlığının Harçlar Kanunu Genel Tebliğine göre 2012 yılı avcılık belgesi ve silah harçlarının Ocak ayı içersinde yatırılması gerekiyor. Avcılar kendi bağlı olduğu vergi dairelerine gidip vergisini...
  4. 2012 Yılı Pasaport Harçları

2012 Yılı Pasaport Harçları

2012 Yılı Pasaport Harçları Merhaba sizden 2012 Yılı Pasaport Harçları hakkında bilgi rica ediyorum bana 2012 Yılı Pasaport Harçları çizelgesi sunarsanız sevinirim.
  5. 2012 Açıköğretim Harç Ücretleri

2012 Açıköğretim Harç Ücretleri

Açık Öğretim Harçları 2012 Açıköğretim Harç Ücretleri Açık Öğretim Harçları Ne Kadar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bir ziyaretçimizin ricası zerine sizlere de Açık Öğretim Harçları hakkında bilgiler aktaracak ve Açık Öğretim Harç ücretlerini konu alacağız. Sınıfını geçen öğrenciler için 250 tl kayıt yenileme tarihleri içinde, 250 tl şubat ayının sonuna kadar yatırmaları...

Sayfayı Paylaş