gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012-2013 Öğretim Yılında Çocuğumun Kayıt Olacağı Okulu Nasıl Öğreneceğim ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 Çocuğum Hangi Okula Gidecek
    Çocuğum Hangi Okula Gidecek Kayıt Olacak

2012-2013 eğitim öğretim yılının başlamasına günler kala okula yeni başlayacak çocuğunuz varsa ve Çocuğum Hangi Okula Gidecek Kayıt Olacak diye merak ediyorsanız, işte 2012-2013 ilköğretim kayıt bilgileri...

Milli Eğitim Bakanlığı 2012-2013 İlköğretime yeni başlayacakların kayıtları ilk defa olacaklar e-okula girip sistem tarafından otomatik olarak yerleştirilecek. 5. sınıfa başlayacak öğrenciler ortaokul olarak belirlenen okullarda eğitimlerine devam edecek.

1. sınıfa başlayacak öğrenciler de ilkokul olarak belirlenen okullara sadece e-okul üzerinden kayıt yaptıracaklar Bunlar daha evvel ev adreslerine göre belirlenen en yakın okula verilecektir.

E-Okul sistemi tarafından tüm öğrencilerin, adreslerinin bulunduğu en yakın ilköğretim okuluna kayıtları yapılacaktır. İnternet üzerinden e- okul kayıt yerine girerek okula başlayacak çocuğun T.C kimlik numarasını girerek öğreniliyor.

Çocuğunuzun Hangi Okula Gideceğini Öğrenmek İçin Tıklayınız

2012-2013 Öğretim Yılında Çocuğumun Kayıt Olacağı Okulu Nasıl Öğreneceğim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Öğretim Yılı 2013 Okul Kayıt Bilgileri

Yeni Öğretim Yılı 2013 Okul Kayıt Bilgileri

2013 okul kayıt 2013 okul kayıtları Sevgili melekler, nihayet okullar tatil oldu ve yaz tatili başladı. Tüm öğrencilerimize sağlıklı ve neşeli bir tatil diliyoruz. Önümüzde ki öğrenim dönemi olan 2012-2013 öğretim döneminde okula başlayacak öğrenciler için 2013 okul kayıt tarihleri ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere.. :) 2012-2013 eğitim öğretim yılı 17 Eylül Pazartesi günü...
  2. Okullar Ne Zaman Açılacak 2012-2013 yılı eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyacak

Okullar Ne Zaman Açılacak 2012-2013 yılı eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyacak

Merhaba acaba bu yıl yani 2012 - 2013 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyacak aranızda Okullar Ne Zaman Açılacak 2012-2013 yıllarında bilen var ise lütfen bana yazsın bu sayfadan.
  3. 2012-2013 Öğretim Yılı Okullar Ne Zaman Açılacak ?

2012-2013 Öğretim Yılı Okullar Ne Zaman Açılacak ?

2012 2013 Okulların Açılış Tarihi Okullar Ne Zaman Açılıyor 2012 Sevgili melekler, okulların açılmasına sayılı günler kala hala tatilin rehavetinden çıkamayan ve Okullar Ne Zaman Açılıyor 2012 henüz henüz merak etmeye başlayan genç meleklerimiz ve melek annelerimizde sayın misafirlerimiz için 2012 2013 Okulların Açılış Tarihi bilgisini veriyoruz. Şimdiden derslerinizde başarılar...
  4. Yarın 2012 2013 Eğitim Öğretim Yılı Okul Öncesi ve 1.Sınıflar İçin Başlıyor

Yarın 2012 2013 Eğitim Öğretim Yılı Okul Öncesi ve 1.Sınıflar İçin Başlıyor

2012 2013 eğitim öğretim yılı okullar açılıyor 2012 Sevgili melekler, 2012 2013 eğitim öğretim yılı yarın tüm yurt genelinde okul öncesi ve İlkokul 1. sınıflar için başlıyor. Meleklermekani.com ailesi olarak tüm öğrencilerimize başarılı ve sağlıklı bir yıl diliyor, haberin detaylarına geçiyoruz... İlkokul 1. sınıfa yeni kayıt yaptıran öğrenciler ve okul öncesi eğitime başlayacak...
  5. 2013-2014 Yeni Öğretim Yılında Kılık Kıyafet Nasıl Olacak?

2013-2014 Yeni Öğretim Yılında Kılık Kıyafet Nasıl Olacak?

okullarda serbest kıyafet okullarda serbest kıyafet uygulaması okullarda kıyafet Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Okul Öğrencilerinin Kılık ve Kıyafetlerine Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre artık okullarda serbest kıyafet uygulaması da hayata geçti. Milli Eğitim Bakanlığı, velilerin yüzde 50'sinden...

Sayfayı Paylaş