gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 muharrem ayı ne zaman ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Önümüzdeki yıl yani 2012 deki muharrem ayı tam olarak ne zaman başlangıç ayı tam olarak nedir ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 muharrem ayı ne zaman ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Muharrem Ayı Ne Zaman Başlıyor?

2011 Muharrem Ayı Ne Zaman Başlıyor?

muharrem ayi 2011 ne zaman 2011 muharrem ayı ne zaman zilhicce ayı zilhicce başlar 2011 yılına denk gelen Muharrem ayı tarihini merak edenler için paylaşıyorum. Muharrem ayı tarihi,önemi ve Muharrem ayında tutulan oruçların sevapları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler aşağıdaki bilgilere göz atması yeterli olacaktır:) 2011 Yılının Hicri Yılbaşı yani Muharrem Ayı başlangıcı 26 Kasım 2011...
  2. 2012 Muharrem Ayı Tarihi

2012 Muharrem Ayı Tarihi

2012, muharrem ayı, tarihi, ne zaman, hangi gün, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 2012 Muharrem Ayı yani Hicri Yılbaşı 15 Kasım 2012 Perşembe gününe denk geliyor.Bilginiz olsun :tik:
  3. muharrem ayı ne demektir

muharrem ayı ne demektir

muharrem ayı nedir, ne demektir, fazileti faziletleri ehemmiyeti nedir bu konu hakkında bana bilgiler gerekmekte paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkür ediyorum kızlar.
  4. Safer Ayı Ne Zaman 2012

Safer Ayı Ne Zaman 2012

safer ayı ne demek safer ayını anlamı Halk arasında Kara Çarşamba olarakda bildiğimiz o gün Safer ayı içersindedir ve belaların bol olduğu dönemdir. Peki 2012 Safer Ayı ne zaman mı diyorsunuz ve Safer Ayının anlamı hakkında bilgiler mi edinmek istiyor sunuz? O halde buyrun Melek'ler. Safer Ayı: - Belaların 1. kat semaya indiği aydır. - Gökten inen bütün belalar Safer ayının son...
  5. 2012 Safer Ayı ne zaman

2012 Safer Ayı ne zaman

safer ayı ne zaman başlar safer ayı ne zaman başlar ve biter Aşure ayından sonra başlandığı bilinen Safer Ayı Ne zaman 2012 yılında diye merak eden Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, 2012 Safer Ayı başlangıç tarihini sunuyoruz arkadaşlar. Safer ayı hicri ayların ikincisi olup, Muharrem ayından sonra başlayıp, Rebiülevvel ayı ile sona ermektedir.

Sayfayı Paylaş