gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

2012 pembe genç odası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

2012 pembe genç odası, dekorasyon, genç kızlar için dekorasyon önerileri, kız çocukları için pembenin yeri her zaman ayrıdır. Çocukken sahip olduğumuz barbie bebeklerden tutun genç kızlığımızın hayali ​pembe panjurlu eve kadar yer kaplar hayatımızda , itiraf ediyim bende pembe panjurlu ev hayali kurmuştum :D:D şimdi komik geliyor ama o zamanlar en güzel hayalimdi :D:D oda dekorasyonları için de pembe, genç kızların en çok dikkatini çekecek olan renktir. Odasını yenilemek isteyen genç kızlar odanızda pembe ve beyazın uyumunu kullanabilirsiniz.

Son düzenleme: 5 Kasım 2011
    geok ve CeMoŞ bunu beğendi.
2012 pembe genç odası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç Kız Odası Modelleri 2012

Genç Kız Odası Modelleri 2012

2012 Genç Kız Odası Takımları genç kız odası mobilya modelleri 2012 Kızınız artık büyüdü ve sizden sadece kendinize özel bir oda mı istiyor? O zaman onun isteğini yerine getirmelisiniz çünkü bu yaşlarda ergenlik dönemi psikolojisi de başladığı için, nou mutlu etmelisiniz diyor ve size bu konuda bir kaç genç kız oda takımı modelleri önerisinde bulunuyoruz. Kızınızın da çok beğeneceği 2012...
  2. 2012 Genç Odası Modelleri Burda :)

2012 Genç Odası Modelleri Burda :)

Genç odaları Genç odası 2012 Genç odası modelleri o sizin küçücük gözünüzde hiç büyümeyen kızınız ( oğlunuz ) varya hani o artık bir genç oldu annesi :) ee odasının dekorasyonuda hem sizin hem onun gönlüne gözüne hitap edecek şekilde olmalı değil mi ?hem iç dekorasyonu hemde mobilyaları çok güzel ve gösterişli olması lazım :) bunun için size bir kaç öneride bulnmak istiyoruz :) bunun...
  3. Pembe siyah genç odası çok güzel olmuş

Pembe siyah genç odası çok güzel olmuş

Pembe siyah genç odası dekorasyonu Gençodası dekorasyon fikirleri Kızım olmasını çok istiyorum. Onun için çok hoş bir bebek odası dekorasyonu yapacağım. Ama genç kız olduğunda kendi odasını kendi zevkine göre dekore etsin isterim. Siyah pembe genç odası örneği de çok hoş olmuş. Ben çok beğendim.
  4. Genç Odası

Genç Odası

Merhaba Ben genç odası beğendim sizin sitenizde . Kodu:Gencodası7 2369 rengi beyaz ve yeşil fiyatını ve ölçülerini öğrenebilir miyim acaba ? :) ......
  5. Pembe Bebek Odası Modelleri

Pembe Bebek Odası Modelleri

pembe bebek odası pembe bebek odaları en güzel bebek odaları pembe bebek odası dekorasyonu Bebek odası dizayn etmek anne ve baba adayları için çok heyecan verici bir olaydır. Şirin şirin oyuncaklar bebeğinize uygun mobilya ve eşyalarla süslerken büyük bir keyifle yaparsınız bunları. 9 ay boyunca sabırsızlıkla beklenen o misafirin gelmeye yaklaştığı zamanlarda odasını hazırlamayı düşünür...

Sayfayı Paylaş