gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Trafik Cezaları yeni

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım 2012 yılında yeni trafik cezaları e tutarları ne şekilde değişti bilginiz var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Trafik Cezaları yeni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trafikte ceza puanlari artti..

Trafikte ceza puanlari artti..

Trafikte ceza puanlari artti100 puani asanlarin ehliyetine el konulacak.. Iste yeni puan cetveli.. 10.06.2008 Yilbasinda baslanacak uygulamayla kirmizi isik kuralina uymama, alkollu arac kullanma, hiz sinirini asma gibi ihlaller 5 puan artacak Karayollari Trafik Yonetmeligi’nde yapilan degisiklikle suruculere uygulanacak ceza puanlari artirildi. 1 Ocak 2009’da yururluge girecek yeni cetvele...
  2. 2012 Trafik Cezaları Belli Oldu Melekler !

2012 Trafik Cezaları Belli Oldu Melekler !

2012 trafik cezaları 2012 trafik cezası yeni trafik cezaları ile ilgili bilgiler burada melekler. Trafik kurallarına aman dikkat edin melekler. :) Bu uyarımız elbetteki öncelikle kendinizin ve karşınızdakinin sağlığı için elbette. Daha sonra da cebinizin yanmaması için. Çünkü 2012 trafik cezaları yeni yılla birlikte % 10 artıyor. Bana kalırsa az bile artırmışlar. Çünkü milletimiz ne yazık ki...
  3. Yeni Sigara Yasağı Cezaları 2012

Yeni Sigara Yasağı Cezaları 2012

sigara yasağı cezası sigara yasağı cezaları sigara yasağı cezaları 2012 Ne yalan söyleyeyim melekler, şu haberi keyifle sindire sindire yazıyorum doğrusu :D:D Evet, 2012 yılının sigara yasağı cezalarına zam gelmiş melekler :D:D Bu da demek oluyor ki kışın soğuğunda, yağmurda, karda, kapalı mekanların önünde titreye titreye sigara içen insanları daha kalabalık olarak görmeye devam edeceğiz....
  4. trafik cezasını hangi bankalar alıyor

trafik cezasını hangi bankalar alıyor

Selam kızlar. Trafikte ceza aldım ve hemen ödemek istiyorum huzursuzum, titizim bu konuda.Yalnız hangi bankalara ödeniyor bilmiyorum.Yardım edermisiniz..
  5. 2013 Trafik cezaları belli oldu

2013 Trafik cezaları belli oldu

bu konu;2013 trafik cezaları,2013 trafik suçları hakkında bilgiler vermektedir Emniyet Genel Müdürlüğü, 2013 yılında trafikle ilgili hangi suça ne kadar para cezası kesileceğine ilişkin listeyi güncelleyerek ilgili birimlere gönderdi.Kırmızı ışıktan hıza; ehliyetsiz araç kullanmaktan telefonla konuşmaya; korsan taksiye binmekten kaza yerinden ayrılmaya kadar sürücüler, yolcular, yayalar, ile...

Sayfayı Paylaş