gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 yılının en güzel makyaj trendleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

makyaj trendleri 2012 en iyi makyaj modelleri en iyi makyaj trendleri en iyi makyaj örnekleri burada arkadaşlar. Ergenlik dönemi girişinde başlar, makyaj yapma tutkusu, bazen de daha erken başlar:) Ne diyorduk; ergenlikten başlar menopoza giriş dönemine kadar devam eder hatta hayat boyunca makyaj yapma tutkusu... Biz kadınlar için vazgeçilmez olan makyaj yapımı konusunda, biz de 2012 makyaj trendleri arasında seçilmiş olan en iyi makyaj trendleri hakkında bir arşatırma yaptık ve en iyi makyaj modelleri örneklerini bu sayfamızda sizlerin bilgi ve beğenisine sunuyoruz Melek'ler. Buyrun arkadaşlar, en güzel makyaj modelleri sizleri bekler:) [​IMG]

2. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
2012 yılının en güzel makyaj trendleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel Makyaj trendleri süper modeller

En güzel Makyaj trendleri süper modeller

2009 yazının makyaj trendlerini merak ediyorsanız bu yazımıza bakmalısınız :) 2009 yaz makyajı kadınlara geniş bir renk kartelası sunuyor. Hem modaya hem de tarzınıza uygun makyaj renkleri: GÖRÜNÜM: SEVİMLİ PEMBE PASTEL – GÖKKUŞAĞI TONLARI KIRMIZILI KADIN RENKLER: PEMBE,PEMBE VE YİNE PEMBE… ŞEFTALİ VE MERCAN TONLARI TEN RENGİ – METALİK TONLAR GÖRÜNÜM: SEVİMLİ PEMBE :...
  2. Makyaj modası 2012 makyaj trendleri

Makyaj modası 2012 makyaj trendleri

2012 Makyaj Trendleri 2012 Makyaj Modası Biz kadınlar için makyaj vazgeçilmez ve oldukça önemli bir konudur. Her kadın kendince bir kaç makyaj tekniğine sahip ve hilelerini kendi yüz kusurlarına göre bilecek kadar bilinçlidir. Lakin bilipte değişen bir makyaj konusu var, o da yılın modasıyla değişen makyaj trendleridir Melek'lerim. Biz de bu yazımızda 2012 makyaj modasına değiniyor ve...
  3. 2012 Makyaj Modası trendleri

2012 Makyaj Modası trendleri

2012 Makyaj Modası Örnekleri 2012 Makyaj Modası Ve Makyaj Önerleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda biz kadınlar için vazgeçilmezlerin başında gelen makyaj modasını aralıyor ve sizlere 2012 makyaj modası trendleri hakkında bilgi ve örnekler aktarıyoruz. Neon renkler, geleneksel kırmızılar, danteller, tüller derken, 2012 yılı makyaj modası şekillendi.2012 Makyaj Modasında ise bu...
  4. 2012 Yılının En Güzel Ünlüleri

2012 Yılının En Güzel Ünlüleri

ADRİANA LİMA JENNİFER LAWRENCE EMMA STONE JESSİCA BİEL KİRSTEN DUNST MİCHELLE WİLLİAMS MİLA KUNİS RİHANNA TAYLOR SWİFT ANNE HATHAWAY AMANDA SEYFRİED Kaynak: 2012 Yılının En Güzel Ünlüleri - Frasb
  5. en güzel yeni yıl makyajını nasıl yapabilirim

en güzel yeni yıl makyajını nasıl yapabilirim

Yılbaşında galiba arkadaşlarla dışarı çıkacağız. % 90 :) Ve ben o gece çok güzel olmak istiyotum, çünkü bir sebebi var :) Bana yeni yıl partisi için en güzel makyaj nasıl yapabilirim yardım edermiisniz

Sayfayı Paylaş