2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

doğru söylüyosun biz yapmazsak kim yapacak işleri.ii olmuş kafa dağıtırsın.inşallah iyi çıkar canım.doktorun ayrıntılı bilgi verir ama kruger kriterine bakıyorlar % 4 ve yukarısı normal kabul ediliyorlar.tabi doktorun değerlendirip bilgi verir size. benim eşiminde sınırlardaydı bitkisel ilaç kullandı biraz düzelme söz konusu oldu.hareketlilikte sıkıntı vardı.ayrıca keçiboynuzu pekmezi,fındık,ceviz,badem yedirdim faydası oldu.abur cuburu yasakla bence:)sigara alkol varsa azalttır.sigara bizimkide içiyor bikaçtane.ama senin için klomen kullanırken bitkide olsa zararı olabilir.yumurtalıklar fazla uyarılır falan allah korusun.bende ot ne de olsa diyordum ama gerçekten çok güçlü etkileri var.ikisini aynı anda kullanma bence.sen bilirsin yine de ama kaş yapayım derken göz çıkarma:):(
Sağol canım benim, aklımdaki tüm soruları yanıtlamışsın Allah razı olsun. Yarın sonucunu alacak eşim, offf yaaaaa. Kızlar dün bi akrabamın bebek mevlüdüne gittim. İçimden neler neler geçti anlatamam, herkesin gözü bendeydi, sen de tembel çıktın diyen densizler bile oldu. Hele bebeği kucağıma aldığımda var yaa, gözlerimden yaşlar aktı engel olamadım, o sırada okunan ilahinin de etkisi vardı tabi. Benim bebeğim olsa nasıl hazırlıklar yapardım, ne giyerdim, ne giydirirdim bi sürü hayal kurdum. Rabbim şu boynu bükük kullarının sesini duy ne olur :(

Senin eşinde benimki gibiymiş hakkaten, sadece soğuk su konusunda değil yani :) ben bi doktora gidiyorum bi ilaç veriyo, o ilacı içirmiyor bana 2. bir doktora göstermeden. Başımdan geçen eski ameliyatım yüzünden doktorlara güveni kalmadı maalesef. çok pimpirikli :)
destini cok ortak yanimiz var cnm ins hersey iyi olur bebismiz sag salim gelir ins cnm :)))

ii geceler arkadaslar ben ılk defa aranıza katılıyorum sıze kısaca hıkayemı anllatmak ıstıyorum ben 21 yasında ve 5 yıllık evlıyım ben pko rahatsızlıgı var esımde hıc bır sorun yok bu yuzden normal yolla cocuk sahıbı olamıoruz bunden 4 sene once cocugumuz olmuor dıe doktora gıttık ve bana pko lusun fakat gonal f ıgnesı uygulayalım duruma bakalım dedı kullandım sonra catlatma ıgnesı vuruldum ve normal yolla hamıle kaldım ıkızlerıme fakat 5 aya kadar hersey normalken 5.ayımda suyum geldı ve normal yolla dogum yaptım olduler sonra ara verdım ve 2 yıl once tekrar dan hamıle kalmak ıcın doktora basvurdum ve yıne aynı sekılde ıgneler vuruldum ve bu kez asılama yaptık oda tuttu ve 11 haftalıkken karnımda olmus sonra yıne cocuk ıstedık ve gecen hafta asılama yaptık yıne ınsallah ALLAHIM ısteyen herkese nasıp eder asılama yaptık ama bekleyıs cok zor 24 agustosta alacagım sonucu sadece goguslerımde agrı ve de bas donmesınden baska belırtı yok sızde tutmusmudur arkadaslar
Aramıza hoş geldin Derya, başından çok zor olaylar geçmiş, Allah tekrar yaşatmasın beterinden korusun. Hiçbir zaman inancını yitirme, inşallah bu sefer sağ salim kucağına alırsın bebeğini. Neden olmasın ki, güzel haberlerini bekliyoruz. Bizi de bilgilendir mutlaka ve stres yapmamaya gayret göster

ii geceler arkadaslar ben ılk defa aranıza katılıyorum sıze kısaca hıkayemı anllatmak ıstıyorum ben 21 yasında ve 5 yıllık evlıyım ben pko rahatsızlıgı var esımde hıc bır sorun yok bu yuzden normal yolla cocuk sahıbı olamıoruz bunden 4 sene once cocugumuz olmuor dıe doktora gıttık ve bana pko lusun fakat gonal f ıgnesı uygulayalım duruma bakalım dedı kullandım sonra catlatma ıgnesı vuruldum ve normal yolla hamıle kaldım ıkızlerıme fakat 5 aya kadar hersey normalken 5.ayımda suyum geldı ve normal yolla dogum yaptım olduler sonra ara verdım ve 2 yıl once tekrar dan hamıle kalmak ıcın doktora basvurdum ve yıne aynı sekılde ıgneler vuruldum ve bu kez asılama yaptık oda tuttu ve 11 haftalıkken karnımda olmus sonra yıne cocuk ıstedık ve gecen hafta asılama yaptık yıne ınsallah ALLAHIM ısteyen herkese nasıp eder asılama yaptık ama bekleyıs cok zor 24 agustosta alacagım sonucu sadece goguslerımde agrı ve de bas donmesınden baska belırtı yok sızde tutmusmudur arkadaslar
Cnm hg aramiza gecmis olsun ve ins hamilesindir cnm bnm peki srn ne boyle olmasi cnm hic arastrma yapilmadimi

Sağol canım benim, aklımdaki tüm soruları yanıtlamışsın Allah razı olsun. Yarın sonucunu alacak eşim, offf yaaaaa. Kızlar dün bi akrabamın bebek mevlüdüne gittim. İçimden neler neler geçti anlatamam, herkesin gözü bendeydi, sen de tembel çıktın diyen densizler bile oldu. Hele bebeği kucağıma aldığımda var yaa, gözlerimden yaşlar aktı engel olamadım, o sırada okunan ilahinin de etkisi vardı tabi. Benim bebeğim olsa nasıl hazırlıklar yapardım, ne giyerdim, ne giydirirdim bi sürü hayal kurdum. Rabbim şu boynu bükük kullarının sesini duy ne olur :(

aminnn inşallah.allahım! ya varis! bize o yüce katından hayırlı ve sağlıklı evlatlar ihsan eyle! allahım bize salih ve sağlıklı kullarından evlatlar ihsan edersen sana şükredenlerden oluruz! aminn:(

tabi tabi ben aksatmadan kontrollerıme gıderım ve doktorum ne derse uyuyorum. ve kullandıgım ılacları aten gebe oluncada ılk 3 ay kullanmam gerekıcek sonrasında gerekırse gebelıgın son donemlerınde ınsulın ıgnesı kullanıcam yada ılacı son aylarda tamamen keseceklermıs. hanı sımdılık sorun yok cok sukur zaten seker adına ne varsa coktaaan kestim. AllAHIMIN takdırıne kalmıs. beklıyorum sımdılık pazartesı su agrılarım ıcın gıdecegım doktora bakalım ne cıkacak ???
buarad gecen sene ben hamle kaldım nısan ayında yanlız bılmıyordum cunkı kanamam olmustu bende adet oldum dıye salladım nerden bılebılırdım kı belırtımde yoktu, megersem ıkızmıs :( ama agrıyla doktora gıttıgımde maalesef düşüyor demıştı yapılacak bırsey yoktu cunkı benım ara ara kanamalarım oldu bende umursamadım salak gıbı hanı dedım belkı adetlerım kafayı yedı dengesızlestı dedm....bıleydım belkı sımdı bebıslerım dogmus olacaktı

allahın kefil olduğu işin üzerine düşülmezmiş! ben elimden geleni yaptım ama olmadı demekki dünyada yiyecek rızıkları yokmuş.bizlere şefaat ederler inşallah ümidimiz öyle gerisini allah bilir! kendimizi yememizin bi faydası yokki allah ne derse o luyor elbet vardır bir bildiği.sabredelim.birbirimize sabrı tavsiye edelim inşallah..

Sussucum canim bnm :kiss: ewet 9 aydir birlikteyim ama inn cnm bn koy yerindeyim kynnm okumamis bizde korunmamis ciftiz yani bizim 1 sene olmazsa uzerimize laf cikaracaklar cnm bizm oyle bir yer o yuzden eltime oyle diyorum yoksa kaile bile almazdim canim emin ol cunku onu goren allah benide goruyor ama iste uzulmemek elde degil bu arada nerelisin bnm aileciklerim acik goruslu insanlar degil canim kocaminda cocuk istyr bndn daha coook <3

canım benim benim eşim diyarbakırlı! ama 50 senedir istanbullular artık ayak uydurmuşlar buraya değişmişler.eşimde de sorun var.eşimde sorun olmasa belki üzerime gelirlerdi.biz de yarı yarıya sorun var anlayacağın.eşimin ailesi de çok istiyor ama oğulları da da ben de kendimizi öldürecek değiliz napalım.kendi ailem sorun yapmaz ama üzülüyolar işte.allaha sığınıyoruz ümidimizi kaybetmeyelim.o ummadığımız anda bizlere verecektir inşallah..

Geri