gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2013 Ferrari California Özellikleri ve Resimleri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2013 Ferrari California Fotoğrafları 2013 Ferrari California Özellikleri Hakında Bilgi

Geeln yoğun istekler üzerine bu sayfamızda 2013 Ferrari California özellikleri hakkında bilgiler sunuyor ve meraklılarına 2013 Ferrari California resimlerini aktarıyoruz Melek'lerim:)

Ferrari artık kendi segmentinde çok rahat olmadığından olsa gerek yeni California’da performans özellikleri ve sürüş kalitesi artırılmış.

2013 California’nın gövdesinde kullanılan aliminyum detaylar sayesinde araba 30 kg daha hafiflemiş.
    Opsiyonel olarak sunulan yol tutuş paketinde adaptif süspansiyon sistemi, mevcut modelden iki kat daha hızlı çalışabiliyor. Yönlendirme kabiliyeti de iyileştirilen araba eskisinden daha hızlı tepki veren bir direksiyon sistemine sahip.

Yeni California’daki en önemli farklılık ise kaputun altında yer alıyor. 4.3 litrelik sekiz silindirli 490 beygir gücünde, 505 Nm tork üretebilen motora sahip. Bu motor ile 0-100km/s hıza 3.8 saniyede erişebiliyor

2013 Ferrari California Özellikleri ve Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Ford Fusion Sedan Resimleri ve Özellikleri

2013 Ford Fusion Sedan Resimleri ve Özellikleri

Kızlar 2013 Ford Fusion Sedan Resimleri ve Özellikleri hakkında bilgi istiyorum belki bende alırım :D
  2. 2013 Kia Cee’d Özellikleri ve resimleri

2013 Kia Cee’d Özellikleri ve resimleri

2013 Kia Cee’d Özellikleri 2013 Kia Cee’d Hakkında Bilgi Arabasını yenileyecek olanlara ve otomobil meraklılarınıa, ayrıca 2013 Kia Cee’d özelliklerini öğrenmek isteyen misafirimize, bu sayfamızda 2013 Kia Cee’d hakkında bilgiler sunuyor ve 2013 Kia Cee’d fotolarını yayınlıyoruz Melek'lerim. Otomobil meraklılarına güzel bir haber sunuyoruz Kia, lansmanı için Mart ayında düzenlenecek...
  3. 2013 Ferrari California

2013 Ferrari California

2013 Ferrari California resimleri ya da özellikleri ile ilgili bilgi verir misiniz bana ? şimdiden tşkler kızlar.
  4. 2013 Fiat Viaggio Özellikleri Ve Resimleri

2013 Fiat Viaggio Özellikleri Ve Resimleri

2013 Fiat Viaggio Özellikleri Ve Resimleri için yazıyorum sizin sitenize daha önce gördüm bir iki araba tanıtımı yapmıştınız bende bir ricada bulnayım dedim:)
  5. Fiat Viaggio Sedan 2013 Özellikleri Ve Resimleri

Fiat Viaggio Sedan 2013 Özellikleri Ve Resimleri

Fiat Viaggio Sedan Özellikleri Ve Resimleri 2013 Fiat Viaggio Sedan Özellikleri Ve Resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden 2013 Fiat Viaggio Sedan özellikleri hakkında bilgi rica eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlere 2013 Fiat Viaggio Sedan özellikleri hakkında bilgiler sunuyor ve 2013 Fiat Viaggio Sedan resimlerini de aktarıyoruz. 2012 Pekin Uluslararası Otomobil...

Sayfayı Paylaş