2013 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri | Melekler Mekanı FORUM - 31 Ağustos 2016

2013 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Elbise Modelleri 2013
    2013 Yılı Elbiseleri

Artık artık yavaş yavaş havalar ısınacak ve tiril tiril ferah elbiseler dolaplardan dışarı çıkacak melekler :) Eğer gardrobunuzda geçen seneden kalma elbiseniz yoksa şimdi sizlere sunacağımız birbirinden şık elbise modellerini inceleyebilir ve alışverişiniz için fikir sahibi olabilirsiniz :)

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

2013 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 2012 İlkbahar Yaz elbise modelleri

2012 ilkbahar elbise modası 2012 yaz elbise modelleri Benim gibi yaz mevsiminde elbise giyinmeyi seven hanımlar, bilir ki yaz sıcaklarında hem rahat oluyor, hem de şıklığı koruyor elbiseler:) İşte bu yüzden başta kendim için ve benim gibi elbise sevenler için, 2012 elbise modelleri yeni trendlerini bu sayfamızda bir araya getirdim Melek'ler:) İŞte size 2012 ilkbahar yaz elbise trendleri...
  2. Elie Saab 2013 İlkbahar Yaz Modasından Elbise Modelleri

Bu konu elie saab 2013 ilkbahar yaz elbise modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, modacıların 2013 ilkbahar yaz sezonu için hazırladığı tasarımlar tanıtılmaya devam ediyor. Bu sayfamızın konusu ise Halle Berry başta olmak üzere dünyaca ünlü starları giydiren Elie Saab 'ın 2013 ilkbahar-yaz sezonu elbiseleri. Uçuşan şifonlar, yumuşacık ipekler ve dantel detaylarıyla süslü...
  3. Koton 2013 İlkbahar Yaz Elbise Modası

Bu konu; Koton 2013 İlkbahar Yaz Elbise Modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, iddalı elbiseler denildiğinde tartışmasız en beğenilen ve takip edilen markaların başında Koton geliyor. Her çarşıya çıktığımızda dönüp dolanıp kendimizi bulduğumuz en son yer olan Koton kadınlar için asla alışveriş yapmadan çıkılmayacak bir yer durumunda. Bunda her türlü zevke hitap etmesi ve...
  4. 2013 Fabrika İlkbahar Yaz Modelleri

Bu konu; 2013 Fabrika İlkbahar Yaz Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ilkbahar yaz sezonu modellerini tanıtan markalardan birisi de Fabrika. Uçuş uçuş elbiseleri, çiçek desenli modelleriyle yazın enerjisini hissedebileceğiniz koleksiyonda, pudra ve beyaz renkleri çok kullanılmış. Bilhassa çalışan kadınlara hitap eden koleksiyonda marin etkisi de göze çarpıyor. Şimdi...
  5. 2013 Mango İlkbahar-Yaz Elbise Modelleri

Bu konu; 2013 Mango İlkbahar-Yaz Elbise Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü moda markası Mango 2013 ilkbahar yaz sezonu için hem şık hem de kullanışlı elbise modelleri tasarladı. Hem evde hem işyerinde hem de gezmeye giderken giyebileceğiniz bu şık elbise modelleriyle şıklığınıza şıklık katacaksınız. Tamamı mini elbiseden oluşan bu elbise koleksiyonunun fiyatları...

Sayfayı Paylaş