gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2013 LYS Başvuru Tarihi Belli Oldu

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu 2013 lys başvuru tarihi hakkında bilgiler içermektedir. 2013 yılında LYS sınavına girecek adayların merakla bekledikleri başvuru tarihi açıklandı. Buna göre başvuru tarihleri 2013 yılı 22 Nisan Pazartesi günü başlıyor. Haber ile ilgili detaylar ise şöyle;

2013 yılı Lisans Yerleştirme (LYS) sınavı için başvurular 22 Nisan Pazartesi günü başlıyor. 2013 YGS sonuçlarına göre 180 ve üzeri puan alan öğrencilerin LYS başvurularını 22-29 Nisan 2013 tarihleri arasında yapacağı ve bu sürenin uzatılmayacağı ÖSYM tarafından açıklandı.

Başvurusunu Başvuru Merkezine yapacak olan adayların ödemesi gereken başvuru hizmet ücreti 2 TL'dir. Adaylar; Akbank, T. Halk Bankası, Vakıflar Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, T.C. Ziraat Bankası, Türk Ekonomisi Bankası ve DenizBank'ın tüm şubeleri ile İnternet bankacılığı aracılığıyla sınav ücretini yatırabileceklerdir.

2013 LYS Başvuru Tarihi Belli Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KIYAMET tarihi belli oldu!

KIYAMET tarihi belli oldu!

Fizik yazarları ve astrologlar şimdi de 21 Aralık 2012 tarihine taktı Antik Maya takviminin 1 milyon 872 bin günle sınırlı olduğunu ve bu takvimin süresinin 21 Aralık 2012'de dolacağını savunan çevreler, şimdiden dünyanın sonunun geleceğine inandıkları bu gün için konferanslar düzenleyip birbiri ardına kitaplar çıkarmaya başladı. Bilimsel olarak Güneş'in o gün 26 bin günde bir gerçekleşen bir...
  2. ÖSS başvuru tarihleri belli oldu

ÖSS başvuru tarihleri belli oldu

Değişmedi gitti şu sistem Allah katılacak tüm arkadaşlara başarılar versin.. YÖK Genel Kurulu'nda, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı'nın başvuru tarihleri 18 Ocak-12 Şubat 2010, lisans yerleştirme sınavlarının başvuru tarihleri ise 5-14 Mayıs 2010 olarak belirlendi. Sınav tarihlerinde değişiklik yapılmadı. YÖK Genel Kurulu sonrasında yapılan yazılı açıklamada, kurulda Başarı Eğitim Kültür ve...
  3. Düğün tarihim belli oldu!

Düğün tarihim belli oldu!

Hanımlar dün düğün tarihim belli oldu ve salonu tuttuk :) Biliyorsunuz ki yenilerde sözlenmiştim tutturdum büyük nişan isterim diye ve mart 20 de nişanım var:) Üstüne dedik birde düğün tarihini belli edelim ve temmuzun 17 sini belirledik salonuda tuttuk:) hem sevinçliyim hemde çok heyecanlı sanki tarih belli olana kadar işin ciddiyetinde değildim ; şimdi ayrı bir heyecan ve telaş sardı...
  4. 2013 Yılı Yerel Seçim Tarihleri Belli Oldu Melekler Detaylar Burada

2013 Yılı Yerel Seçim Tarihleri Belli Oldu Melekler Detaylar Burada

2013 yerel seçimleri ne zaman 2013 yerel seçim tarihi Sevgili melekler, 2013 yerel seçimleri ne zaman merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2013 yerel seçim tarihi ile ilgili bilgi ve detayları paylaşıyoruz... Türkiye 3 yıl boyunca her yıl bir seçim yapacak. İlk seçim 2014'ten 2013'e alınacak olan yerel seçim. PKK'lılarla kucaklaşma görüntüleri nedeniyle BDP'ye...
  5. 2013 ales başvuru tarihi

2013 ales başvuru tarihi

Kızlar 2013 yılı ales başvuru tarihini araştırıyordum buldum sizlerle de paylaşim dedim. Hem sitede çorbada benimde tuzum olmuş olur fena mı :D:D:D Ales Başvuru Tarihi 2013 2013 Ales Başvuru Tarihi Ne Zaman Ösym'nin resmi sitesinde açıklanan sınav takvimine göre Ales 2013 başvuru tarihleri şöyle: Ales İlkbahar Dönemi Başvuru:12.05.2013 Ales Sonbahar Dönemi Başvuru:17.11.2013

Sayfayı Paylaş