gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Üniversite Tercih Listeleri Ne Zaman Yapılacak?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 üniversite tercihleri 2013 lys tercihleri 2013 tercih listesi

Sevgili melekler, 15-16 Haziran ile 22-23 Haziran tarihlerinde yapılan LYS 2013 sınavlarının ardından 2013 LYS sınav maratonu bu yıl için sona erdi. Şimdi öğrencileri gelecek puanların ve yapılacak tercihlerin endişesi ve heyecanı sardı. ÖSYM'nin sınav sonuçlarını bu yıl YGS'de olduğu gibi erken açıklaması bekleniyor. ÖSYM Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu da ÖSYM'nin resmi internet sitesinde yayımlandı. Tercih yapacak olan adaylar 24 Haziran ile 2 Temmuz 2013 tarihleri arasında kılavuzu inceleyebilirler. 2013 üniversite tercihleri ise 15-25 Temmuz 2013 tarihleri arasında yapılacak.

Adaylar tercih yapmadan önce BURADAN 2013 Üniversite tercih kılavuzunu inceleyebilirler.

2013 Üniversite Tercih Listeleri Ne Zaman Yapılacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 ALES Sınavı Ne Zaman Yapılacak ?

2013 ALES Sınavı Ne Zaman Yapılacak ?

Bu konu; ales sınavı 2013 ne zaman hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu sayfamızda sizlere 2013 ales sınavı hakkında açıklanan bilgileri sizlerle paylaşıyoruz... Ales için 2013 sınav tarihleri henüz açıklanmamıştır. Sınav başvuru tarihler aşağıdaki gibidir. Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi İlkbahar Dönemi Giriş Sınavı Başvuru Tarihi :...
  2. pmyo 2013 sınavı ne zaman yapılacak

pmyo 2013 sınavı ne zaman yapılacak

Ben polis olmak istiyorum ve 2013 başvurularını kaçırmak ta istemiyorum. Bana bilgi verebilirmisiniz 2013 pmyo sınavları ne zaman ? Teşekkürler..
  3. ALS 2013 sınavı ne zaman yapılacak?

ALS 2013 sınavı ne zaman yapılacak?

Merhaba, bu yıl düzenlenecek olan ALS 2013 sınavının tarihini öğrenebilirmiyim? Belli mi?
  4. 2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavları ne zaman yapılacak

2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavları ne zaman yapılacak

Merhabalar, 2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavlarının ne zaman yapılacağıyla ilgili bilgi almak istiyorum.Forumunuzda bu konuda bilgi varmı acaba?
  5. 2014 KPSS Tercihleri Ne Zaman Yapılacak, İşte Tarihler!

2014 KPSS Tercihleri Ne Zaman Yapılacak, İşte Tarihler!

2014 kpss tercih, kpss tercihleri 2014, 2014 kpss Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) giren adaylar, tercihlerini 23 Haziran-2 Temmuz arasında yapacak. ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre, Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan...

Sayfayı Paylaş