gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

2013/2014 Üniversite Kayıt Tarihleri

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2013 üniversite kayıt tarihi üniversite kayıt tarihleri 2013 üniversite kayıtları ne zaman

Bu yıl ilk kez üniversiteye gidecek ve kayıt yaptıracak öğrencileri yakından ilgilendiren üniversite kayıt tarihleri hakkın da sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz.

Üniversite kayıt tarihleri ne zaman yapılacağı konusunda ÖSYM bir açıklama yaptı. Kayıtlar 2-6 Eylül tarihleri arasında yapılacak.
    2014 Üniversite kayıt tarihleri için ÖSYM bir açıklama yaptı. 18 Temmuz tarihinde sona erecek olan tercih döneminden sonra kayıt dönemi başlayacak. Öğrenciler 2-6 Eylül tarihleri arasında kazandıkları üniversitelere kayıtlarını yaptırabilecek.

8 Temmuz 2013 tarihinde başlayan 2013-ÖSYS tercih işlemleri 18 Temmuz 2013 tarihinde sona erecektir. Bugüne kadar toplam 107.500 aday tercih işlemlerini gerçekleştirmiştir. Tercih süresi tamamlandıktan sonra en kısa sürede yerleştirme sonuçları kamuoyunun bilgisine sunulacaktır. Yerleştirme sonuçlarının açıklanmasında sonra belirtilen tarihlerde adaylar yerleştirildikleri Üniversitelere kayıtlarını yaptıracaklardır. 2013 Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) sonuçlarının ÖSYM tarafından kısa sürede açıklanması nedeniyle 12-20 Ağustos 2013 olarak belirlenen 2013-2014 Öğretim Yılı Yükseköğretim Programlarına Kayıt Tarihleri, Yükseköğretim Yürütme Kurulu'nun kararıyla 2-6 Eylül 2013 olarak yeniden belirlenmiştir. 2013-ÖSYS merkezi yerleştirme sonucunda bir yükseköğretim programına kesin kayıt hakkı kazanan adaylara kayıt işlemlerinde yardımcı olunabilmesi amacıyla kayıt tarihi ve kayıt adreslerine, 2013-ÖSYS sonuç açıklama ekranında yer verilecektir. Bu amaçla Üniversiteler, kayıt tarihlerini, kayıt işlemlerinin yapılacağı yerler ile açık adreslerini, daha önce kendilerine bildirilenkılavuz işlemlerinde kullanılan internet adresinden mevcut "Kullanıcı Adı" ve "Şifre"lerini kullanarak, 11-16 Temmuz 2013 tarihleri arasında elektronik ortamda Merkezimize bildireceklerdir.

Adaylara, ilgililere ve kamuoyuna duyurulur.

2013/2014 Üniversite Kayıt Tarihleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Açıköğretim Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

2013 Açıköğretim Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

2013 Açıköğretim Üniversite Kayıtları 2012-2013 2013 Açıköğretim Üniversite Kayıt Tarihleri Sevgili melekler, 2013 Açıköğretim Üniversite Kayıtları ne zaman diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2012-2013 2013 Açıköğretim Üniversite Kayıt Tarihleri ile ilgili bilgileri veriyoruz.. AÖF Yeni Kayıtlar (Ösys, Yatay Geçiş, Ayös): 10 Eylül – 28 Eylül 2012 tarihleri...
  2. 2013 Yılı Açıköğretim Fakültesi Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

2013 Yılı Açıköğretim Fakültesi Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

Bu konu; 2013 Açıköğretim Üniversite kayıt tarihleri ile ilgili bilgiler içermektedir. Sevgili melekler, her gencin isteği liseden sonra iyi bir üniversitenin geçerli bir bölümünde eğitim alıp hayata daha emin adımlarla atılmaktı. Gerçi günümüzde bir üniversite bitirmenin buna ne derece faydası olacağı tartışılır olsa da üniversite mezunu bir birey olarak topluma karışmanın önemi de...
  3. AÖF 2012-2013 Kayıt Yenileme İşlem Tarihleri

AÖF 2012-2013 Kayıt Yenileme İşlem Tarihleri

Bu konu; açıköğretim kayıt yenileme güz dönemi 2012-2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, açıköğretim fakültesi öğrencisiyseniz ve güz dönemi 2012 kayıt yenileme tarihleri hakkında bilginiz yoksa aşağıda vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır. İşte kayıt yenileme tarihleri... Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri 22 Ekim – 16 Kasım 2012...
  4. 2013 Üniversite Kayıt Tarihleri Ertelendi!

2013 Üniversite Kayıt Tarihleri Ertelendi!

2013 üniversite kayıt üniversite kayıt tarihleri 2013 Sevgili melekler, tam ramazan bayramı sonrasına denk gelen üniversite kayıt tarihleri 2-6 Eylül tarihlerine ertelendi. İşte detaylar.. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), üniversiteye kayıt tarihlerinin Yükseköğretim Yürütme Kurulunun kararıyla 2-6 Eylül 2013 olarak yeniden belirlendiğini bildirdi. ÖSYM'nin internet...
  5. AÖF 2013-2014 Kayıt Tarihleri Hakkında Tüm Bilgiler

AÖF 2013-2014 Kayıt Tarihleri Hakkında Tüm Bilgiler

aöf kayıt tarihleri, 2013-2014 aöf kayıt, aöf kayıt 2013-2014 Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, Açıköğretim Fakültesinin 2013-2014 yılı kayıt tarihleri açıklandı. Buna Anadolu Üniversitesinin konuyla ilgili olarak yaptığı açıklama şöyle... Anadolu Üniversitesinden yapılan açıklamada ‘Jandarma Meslek Eğitimi Önlisans programına kayıt hakkı olanların', ‘Anadolu Üniversitesi...

Sayfayı Paylaş