gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2013 Makyaj Modasında Mor Menekşeler Açacak

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı makyaj resimleri ile birlikte mor makyaj örneklerine yer vermektedir. Mor ve tonlarını oldum olası sevmişimdir. İnsana huzur veren mor rengin 2013 kış makyaj trend rengi olduğunu biliyormuydunuz?

2013 Kışında adeta etrafı mor menekşeler saracak. Kıyafetlerden aksesuara ve makyaj malzemelerine kadar mor ve tonları ile bu kış bol bol karşılaşacaz.

2013 Makyaj trendlerini yakından takip eden güzelliğine düşkün bayanlar için mor makyaj örneklerini paylaşıyorum.

Makyaj resimlerinin devamı için foto galerimizi ziyaret ediniz.

2013 Makyaj Modasında Mor Menekşeler Açacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Mor Menekşe

Nilüfer - Mor Menekşe

Akşam oldu penceremde Yorgun rüzgar esiyor geçiyor renkler suskun Bir mahsun mor menekşe Ağlıyor mu ne Gölgelerin kollarında Hatıralar halka halka Ben ona tutsak Nerde nerde ben son çizgilerde Nerde nerde çarem nerde
  2. Mor Menekşe

Mor Menekşe

Mor Menekşe Kendini bildi bileli mor menekşeyi çok severdi. Çocukluğunun geçtiği iki katlı evin bahçesinde bahar geldiğinde mor mor açar, mis gibi kokarlardı.. Annesi mor menekşeleri hep duvar kenarına dikerdi..gölgeyi sever menekşeler derdi.. Oysa ögretmeni bitkilerin güneş ışınları ile fotosentez yaptığını anlatmıştı onlara .Bitkiler güneş ışığına muhtaçtı. Mor menekşeler ne tuhaf...
  3. Mor makyaj modada

Mor makyaj modada

mor makyaj Bu sezon makyajın en can alıcı rengi mor ve tonları. Parlak lila göz kapakları, lavanta rengi dudaklar ve menekşe moru tırnaklarla her yerde dikkat çekebilirsiniz Makyajınızda moru kullanmanın en seksi yolu parlak gölgelerden ve şok edici dudaklardan geçiyor. Bunun yanı sıra morla birlikte pembeyi kullanarak daha masum ve daha çocuksu bir görünüm elde etmeniz de mümkün. Tabii...
  4. Mor Menekşeler dizisi TRT1

Mor Menekşeler dizisi TRT1

mor menekşeler dizisi trt1 dizisi mor menekşeler dizi oyuncuları çekimi konusu hikayesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. TRT1 yeni sezona bomba gibi başladı Melek'lerim. Geçtiğimiz sezonda ki başarılı komedi dizisi Başrolde Aşk dizisinden sonra, dün akşam ilk bölümü ile izleyiciyle buluşan Mavi Kelebekler dizisinide gösterime sundu. Bu iki başarılı dizisnden sonra yepyeni bir dizi ile...
  5. 2013 Trendi Mor Makyaj!

2013 Trendi Mor Makyaj!

Bu konu; 2013 Trendi Mor Makyaj hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 ilkbaharından başlamak üzere bu senenin ewn trendi makyaj rengi mor. 2013 yılını esir alan mor renk, makyajlarda da kendini gösterecek. Fardan, kaleme, ruja kadar mor rengi bol bol kullanabileceğimiz 2013 yılında ojeler de bu renkten nasibini alacak. Dekorasyona varana kadar bir mor çılgınlığının...

Sayfayı Paylaş