gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2013 Nikah Masası Süslemeleri İçin Örnekler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; 2013 Nikah Masası Süslemeleri İçin Örnekler hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, düğün organizasyonlarında salon süslemelerinin en can alıcı noktası gelin-damat masalarıdır. Herkesin gözlerinin gelin ve damatta olacağı o özel gecede, yeni evli çiftin oturacakları masa da son derece şık ve zarif olmalıdır. Özel tüller, çiçekler ve çeşitli materyaller kullanılarak süslenen nikah masalarının düğün konseptine uygun bir şekilde dizayn edilmesi gereklidir. Zira açık alanda düzenlenen bir düğünün masa süslemesiyle kapalı bir ortamda düzenlenen bir düğünün masa süslemesi farklı olmalıdır. Kullanılan çiçeklerin kalitesinden, arka fonun uyumuna kadar son derece dikkatli bir çalışma ve profesyonellik gerektiren nikah masası süsleme örnekleri için galerimizi gezebilirsiniz...

2013 Nikah Masası Süslemeleri İçin Örnekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarp - Nikah Masası

Sarp - Nikah Masası

nikah masasi nota nikah masası nota masası modelleri notaları notaları org Nikahına beni çağır sevgilim İstersen şahidin olurum senin Bu adam kim diye soran olursa Eski bir tanıdık dersin sevgiim Hayaller kurardık biz yıllar önce Hiç yoktu hesapta ayrılık bizce Bilirsin ne kadar görmek isterdim Beyazlar içinde seni öylece Garibin biriysem sevemezmiyim Aşkla karın doymaz diyen benmiyim Şimdi...
  2. Giysileriniz için yaka süslemeleri

Giysileriniz için yaka süslemeleri

yaka süsleme yaka süslemeleri süsleri elbise süslemeleri elbise süsleme modelleri Hanımlar bluzlarınıza,penyelerinize,kazak ve elbiselerinize bir hava katmak isterseniz eğer size birkaç yaka süsleme modeli öneriyorum.Eskimiş giysilerinizede yapıp uygulayabilirsiniz.Giysilerinize hoş görünüm sağlayacaktır.
  3. Nikah Masası Anketi :)

Nikah Masası Anketi :)

Çok sevip dostça ayrıldığınız sevgilinizin düğününe gider misiniz?
  4. Düğün masası süslemeleri ve dekorasyonu

Düğün masası süslemeleri ve dekorasyonu

düğün masa süslemeleri Gelin ve damat çok şık olmalı elbette... Ama bunun yanı sıra düğün mekanınında oldukça şık olması önemli... Lambalardan sandalyelere, masalardan tabaklara bardaklara kadar bence en ince ayrıntısına kadar dikkat edilmeli... Peki ama ama dekorasyonu nasıl olmalı... Birkaç öneri; Düğün esnasında herşeyin mükemmel olması hem sizin için hem de gelen konuklarınızın büyük...
  5. Yemek Masası Süslemenin İpuçları

Yemek Masası Süslemenin İpuçları

Bu konu; Yemek Masası Süslemenin İpuçları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir misafir ağırlarken iltifat aldığımız en önemli nokt ayemek masamızdır. Görünüşüyle dikkat çeken bir sofra devamında yapılan ikramlıkların lezzeti adeta o günü mühürler ve akıllardan çıkmaz. Bu yüzden hele de resmi bir davet veriyorsanız yemek masası düzeni ve süslemesi çok önemlidir. Eğer yeni...

Sayfayı Paylaş