gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kokteyl Düzeni Nikah..

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

nikah, kokteyl, düğün ve nikah, özel paket avantajları, örnekelri hakkında bilgiler burada
    Kokteyl Düzeni Nikah hakkında bilgi veriyorum meleklerim..

Size önerilecek paketlerden seçtiğiniz taktirde muhteşem bir nikah sizi bekliyor olacak .

Bu paketlerden size örnek verelim ;

Nikah Paketi 1

Nikah masası ve sandalyelerin süslemesi, nikah masası çiçeği
    Misafir sandalyelerinin giydirilmesi
    Müzik ( Giriş müziği kişiye özel, seçmelidir.)

Not: 200 kişiye kadar geçerlidir.
    Yapılacak organizasyon 2 saat aralığıdır.
    Foto & Video Çekimi ve Canlı Müzik
    organizasyonları talep edildiği takdirde temin edilmektedir.

Nikah Paketi 2
    Düğün Pastası (arzu ettiğiniz renk, model ve içerikte)
    Kişi başı 1 Meyve Kokteyli veya Şampanya
    Nikah masası ve sandalyelerin süslemesi, nikah masası çiçeği
    Misafirlerin sandalyelerinin giydirilmesi
    Müzik ( Giriş müziği kişiye özel seçmelidir.)

Not: Yapılacak organizasyon 2 saat aralığıdır.
    Foto & Video Çekimi ve Canlı Müzik
    organizasyonları talep edildiği takdirde temin edilmektedir.

Gibi seceneklerle bu özel gününüzü ölümsüzleştirmk için bilgilerle sizlerleydik melişlerim..

Kokteyl Düzeni Nikah.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kokteyl köfte

kokteyl köfte

kokteyl köfte kokteyl kofte MALZEMELER 1 kg dana kıyması 1 çay bardağı sıvı yağ 1 adet soğan 6 dilim tost ekmeği 4 adet yumurta 80 gr galeta unu tuz 200 gr süzme yoğurt karabiber HAZIRLANIŞI Soğanı ince ince kıyın ve 2 yemek kaşığı yağ ile tavada kavurun sonra soğumaya bırakın. Tost ekmeklerinin kenarlarını çıkartıp, ufalayın. Kıymayı ekmekler, soğan, yumurta ve yoğurt ile karıştırıp düzgün...
  2. Nikah

Nikah

rüyada nikah şekeri görmek rüyada şekeri davetiyesi görmek kendi düğün davetiyesini düğün davetiyesi Farz olan ibadetlerden birini yerine getirmeye, hayatın bir düzene girmesine, sorumluluk ve her türlü kötülükten emniyete, Bilmediği bir kadınla nikahlandığını görmek dini emirlere sımsıkı sarılmaya; Her türlü nikah akdinin uygun bir ortamda ve usulüne uuygun olarak gerçekleştiğini görmek...
  3. Kilise Düzeni Nikah

Kilise Düzeni Nikah

kilise düzeni, nikah, nikah düzenelri, evlenmek, oturma düzeni, hakkında bilgi Hiç duydunuzmu bilmiyorum ama size kilise düzeni nikahtan bahsetmek istiyorum. ben yeni duydum da..... aramızda :) Kilise Düzeni Nikah.. 1) VIP SET (Gold veya Pleksi veya Deri Konsept) Nikah masası ve sandalyeler Pufları ve çiçek tanzimi 10 adet gelin yürüyüş yolu kuşak fiyong ve çiçek korsajı (sıra...
  4. Nikah :)

Nikah :)

Ablalarım arkadaşlarım :) yakında evleniyorum ve düğün yerine nikah düşünüyorum. değişik fikirleri olan var mı acaba yada sizin ki nasıl oldu :) yardımcı olursanız çok sevinirim :)
  5. nikah

nikah

Kardesim ben borclarimdan dolayi esimle resmi nikah kiyamadim hal boyle oluncada dini nikah kiymiyolar biz 9 aydir kendimizce aile akraba huzurunda evliyiz ama tedirginiz zina mi yapiyoruz diye bu konu hakkinda yardimci olur musunuz , tesekkurler

Sayfayı Paylaş