gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

2013 omuz hizasında saç modası

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

omuz hizasında saç modeli omuzdan saç kesim modelleri
    Sevgili melekler yeni bir saç tasarımı istiyorsanız ve uzun saç artık gözünüze hoş görünmüyorsa kararınızı vermeye yardımcı olacak olan omuz hizasında saç modellerimizle sizlerleyiz. Kararsız kaldığınız anda daha kısa sürede yeniden saçlarınız uzayabilir yada bu modeli daha çok sevebilirsiniz :D Buyurun meleklerim 2013'ün trend saç kesimlerinden birkaçı burada:

2013 omuz hizasında saç modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perçemli Topuz Modelleri 2013 saç modası trendlerinden

Perçemli Topuz Modelleri 2013 saç modası trendlerinden

Perçemli Topuz Modelleri 2013 Topuz Modelleri Perçemli Perçemli saç modellerini sever misiniz bilmiyorum ama ben seviyor ve yüzüme de çok yakıştırıyorum, tabi perçem çok kısa olmadığı süre:) Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizlere 2013 saç modası trendleri arasından seçtiğimiz perçemli topuz modelleri sunuyoruz.
  2. 2013 Yılında Kısa Saç Modası

2013 Yılında Kısa Saç Modası

Bu konu; 2013 kısa saç modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun, gür ve bakımlı saçlara sahip olmak her kadının isteğidir ancak ne yazık ki herkes doğuştan şanslı olamayabiliyor. İnce telli ve seyrek saçlılar yapacakları saç bakımları ile biraz daha iyi görünümden ileriye gidemiyorlar. Bu durumda da saçları kısa kestirmek en iyi yol gibi görünüyor. Eğer saçlarınızı...
  3. 2013 Düz Saç Modası

2013 Düz Saç Modası

bu yazı 2013 düz saç modellerine yer vermektedir. düz saç kesim modelleri oldum olası bayanlar açısından oldukça kullanışlı olmuştur. Saçlarda sürekli bir fön etkisi veren düz saç modelleri, ünlü yıldızlarında tercihi olmaya devam ediyor. Kısa ve uzun düz saç modelleri 2013 saç modasında yine yerini alarak saç trendleri arasında ilk sıralara yerleşen model olmayı başardı. 2013 Düz saç...
  4. 2013 Modası Rengarenk Saçlar

2013 Modası Rengarenk Saçlar

Bu konu; 2013 renkli saç modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, moda asla sınır tanımaz. Sınırlar sonuna kadar zorlanır ve ortaya bazen komik bazen garip bazen aşırı görüntüler çıkar. Gençlerin beğenebileceği, yaşı olgunluk çağında olanların pek hoşlanmayacakları bir saç modası bu kış saçları esir olacak. Ruhu genç olup enerjisinden birşey kaybetmeyenlerin bayılacğı bu saç...
  5. Yılın Modası Gelin Saçları 2013

Yılın Modası Gelin Saçları 2013

Bu konu; Yılın Modası Gelin Saçları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yazını heyecanla beklemenizin sebebi düğününüz ise muhtemelen gelinliğiniz ve diğer hazırlıklar için araştırmalara başlamışsınızdır. O muhteşem gün için en önemli detaylarından biri olan gelin saçı için de saçlarınızı kuaförünüze teslim edeceksiniz ancak nasıl bir model yapacağı konusunda hala...

Sayfayı Paylaş