gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2013 ve 2012 alyans modelleri harika!

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

alyans modelleri 2013 alyans modelleri 2012

Evet Melek'ler, 2012 yılına yeni girdiğimiz bu günlerde hem önümüzde ki sezonun alyans modellerini yani 2013 aylans modellerini,
    hem de bu senenin modası olan alyans yüzüklerini, bu sayfamızda görücüye çıkartıyoruz :)

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    [​IMG][​IMG]
    Ahh ahh...

2013 ve 2012 alyans modelleri harika! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Alyans Modelleri Burada

2012 Alyans Modelleri Burada

2012 alyans modelleri alyanslar fiyatları altın alyanslar pırlanta alyans fiyatları nelerdir alyans modelleri Evlenecek genç kızlar, alyansını değiştirmek isteyen Bay veya Bayanlar işte bu yazımız tamda size göre :D:D Gelinlik modelleri için BURAYI TIKLAYINIZ birbirinde güzel birbirinden şık modelleri sizlerle paylaşıyoruz meleklr :D:D
  2. Gözalıcı alyans modelleri 2012

Gözalıcı alyans modelleri 2012

alyans modelleri gözkamaştıran çeşit çeşit en şık olanları burada bulabilirsiniz melekler.Merhaba meleklerim burada birbirinden güzel beyaz altın , sarı altın her çeşit alyansı bulabilirsiniz. görselliğe önem veriyorsanız kafanızda bir model yok ve arayış içinde iseniz eee nişanda yaklaştı diosanız o zaman o güzel vaktinizden 5 dk ayırıp buraya bakın sizi içeri alalım melekler
  3. Ünlülerin Alyans Modelleri 2012

Ünlülerin Alyans Modelleri 2012

ünlülerin alyansları ünlülerin alyans modelleri alyans modelleri 2012 Herkesin kendi çapında bir zevki, beğenisi var melekler :) Ancak biz ne beğenirsek beğenelim, yine de ünlü kişilerin zevklerini merak ederiz. Belki kendi zevkimizi onlarla kıyaslamak için, belki trendleri takip etmek için, belki de sırf meraktan :) Şimdi ki konumuz da ünlülerle ilgili, ünlülerin alyansları. Scarlett...
  4. 2013 alyans modelleri

2013 alyans modelleri

kızlar 2013 yılı 12 ocakta düğünüm var ve ben çok güzel alyans modeli almak istiyorum. tavsiye edebileceğiniz herhangi bir marka yada model var mı kızlar. Teşk.
  5. Gümüş Alyans Modelleri 2013

Gümüş Alyans Modelleri 2013

Bu konu; Gümüş Alyans Modelleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, alyans evliliğin bir imzası niteliğindedir. Bunun için incelikli bir seçim yapılır ve ömür boyu parmakları süsleyecek alyanslar özenle seçilir. Kuyum sektörünün ülkemize hayli gelişmiş olmasısebebiyle pek çok marka birbirinden farklı modellerde alyanslar üretmektedir. Çiftler zaman zaman onca çeşit...

Sayfayı Paylaş