gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yılı için hac fiyatları nasıl

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. 2013 yılı hac fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim?Bu sene olmaz da artık seneye inş.Ama fiyatları öğrenmek istiyorum..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2013 Yılında Hacca gitmek isteyenler için hac kayıtları 4 Şubat'ta başlamıştı ve hac kayıtları 22 Şubat'ta sona erecek. Diyanet İşleri Başkanlığı 2013 Hac fiyatları belli oldu. 2013 yılında Hacca gideceklerin ödeyeceği miktarlar belirlendi.

Normal Konaklama Türü

Mekke ve Medine’de binalarda her bir odada asgari 4 m² ’ye 1 kişi düşecek şekilde konaklama yaptırılacaktır.Takribi kalış süresi uçak programına uygun olarak 25 - 45 gün arasında belirlenecektir.Tahmini Konaklama Ücreti: 2.730 - 3.100 Avro olaması bekleniyor...

Otel Konaklama Türü

Mekke’de Hareme en fazla 1000 metre mesafede, Medine’de ise Merkeziye’de yer alan, yıldızlı statüde hizmet veren otellerde konaklama yaptırılacaktır.Takribi kalma süresi uçak programına uygun olarak 14 - 25 gün arasında belirlenecek.Tahmini konaklama ücreti: 5.750 Avro ve üzeri olması bekleniyor..

Müstakil Konaklama Türü

Bu konaklama türü, binaların hareme takribi uzaklıklarına ve verilecek hizmet durumlarına göre 3 ayrı kategoride düzenlenebilecektir.Takribi kalma süresi uçak programına uygun olarak 15 30 gün arasında belirlenecek..Müstakil – 1: Hareme olan mesafesi; 0 - 1500 metre arasında olacaktır.Müstakil – 2: Hareme olan mesafesi; 1501 - 3500 metre arasında olacaktır.Tahmini Konaklama Ücreti: 4.000 - 5.000 Avro olacaktır.

2013 yılı için hac fiyatları nasıl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Yılında Altın Fiyatları Nasıl Olacak Merak Ediyorsanız Buyrun !

2013 Yılında Altın Fiyatları Nasıl Olacak Merak Ediyorsanız Buyrun !

Altın Fiyatları Nasıl Olacak 2013 Yılı 2013 Yılı Altın Fiyatları Ne Olur Sevgili melekler, 2012 yılının sonuna doğru yavaş yavaş yaklaşırken bazı ünlü finans kurumları ve finans grupları 2013 yılı altın fiyatları konusunda tahminler ileri sürmeye başladılar. 2013 Yılı Altın Fiyatları Ne Olur diye merak edenlerdenseniz makalemizi mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz..... Yıl sonu...
  2. 2013 yılı için hac kayıtları ne zaman

2013 yılı için hac kayıtları ne zaman

Büyükannemi hacca götürmek istiyoruz ve 2013 yılında ki haz kayıtları için ne zaman kayıtlar başlayacak sizden öğrenmek istiyoruz..
  3. 2013 yılında altın fiyatları nasıl olur

2013 yılında altın fiyatları nasıl olur

Biraz birikimim var ve altına yatırlamyı düşünüyorum ama yılbaşı öncesi tedirginim. Acaba 2013 yılında altın düşer mi çıkar mı, nasıl olur ?
  4. 2013 yılı sigara fiyatlarını yazarmısınız

2013 yılı sigara fiyatlarını yazarmısınız

Zıkkımı içmeye devam ediyorum.Bir türlü bırakamıyorum.Bazen kendimden nefret ediyorum ama elimde değil işte. Benim utanarak sormak istediğim bu yıl sigara fiyatları yeni zamlarla nasıl oldu. Artık daha uygunu varsa onu içeyim bari :(
  5. Ölü için vekaleten hac nasıl yapılır?

Ölü için vekaleten hac nasıl yapılır?

Vekilin ihrama girerken emreden kimse için kalb ile niyet etmesi şarttır. Hac borcu olanın, öldükten sonra kendi için hac yapacak vekilin adını bildirerek, vasi olana emretmesi gerekir. Ölü veya ölünün vasi yaptığı yabancı kimse, vârislerden birini, diğer vârisler izin vermedikçe, vekil yapamaz. Bir kimse izin vermeden, başkasını bunun yerine hacca gönderemez. Yalnız vâris, ölen akrabası...

Sayfayı Paylaş