gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yılında başak burcunun sağlığı nasıl olacak??

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben çok çabuk hastalanan biriyim.Bu yıl da mı böyle geçecek :S 2013te başak burcunun sağlığının nasıl olacağı konusunda bilgi varmı acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2013 yılı özellikle sağlık konusunda neler yaşıyacak.Başak burcu sinir sistemini ve barsakları yönetir.Başak burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: ince belli zayıf, ortadan uzun boylu, yuvarlak yüzlü pembe-beyaz ya da esmer tenlidirler.
    Başak Burçları 2013 Yılının ilk ayları başak burçları için strese bağlı ağrılar gerginlikler yaşayabilirsiniz,sağlığınızla ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir.2013 kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya dikkat etmelidirler.

Başak Burçları Sağlık koşullarını iyi değerlendirirler. Bazıları hastalık hastası olurlar. Hastalanınca üstlerine titrenmesini isterler.

Ayrıca Başak burcu mide ve sinir sistemini yönettiği için Başak'ların hastalıkları genel olarak bedenin bu bölgeleriyle ilgilidir.Bu nedenle beslenme ve dinlenmelerine özen göstermelidirler. Pratik ve yöntemci yaradılışlarından ötürü sağlık koşullarına uyarlar. Hastalık hastalarının dışında az hastalanırlar.

2013 yılında başak burcunun sağlığı nasıl olacak?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başak burcu ve sağlık

Başak burcu ve sağlık

Başak burcu sinir sistemini ve barsakları yönetir. Başak insanları Yengeçler gibi mide hastalıklarına yatkın olduklarından, dengeli beslenmeleri gerekir. Birçok Başak insanı sebze yemeklerini yeğ tutarlar. Başak burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: ince belli zayıf, ortadan uzun boylu, yuvarlak yüzlü pembe-beyaz ya da esmer tenlidirler. Saçları genellikle koyu renk olur. Başak'lar...
  2. 2013 Yılı Başak Burcu Yorumu burada melekler!

2013 Yılı Başak Burcu Yorumu burada melekler!

Başak Burcu Yorumu 2013 2013 Başak Burcu Yorumu Başak burcu 2012 yorumları konularımızdan sonra, şimdi de 2013 Başak Burcu yorumları paylaşıyor ve Başak burcundan o0lan tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Evet sevgili başaklqar, işte başak burcu 2013 yorumları burada! Başak burcu 2013 yılında birbirinden güzel vaatler sunan Jüpiter yanı başına başaklara şans ve genişleme...
  3. Başak Burcu İçin 2013 Yılı Yorumu

Başak Burcu İçin 2013 Yılı Yorumu

Bu konu; 2013 başak burcu yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili başak burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için ya da sevdikleri başak burcu olup 2013 yorumunu merak edenler için işte astrologların 2013 yılı başak burcu ayrıntılı yorumu... 2013 Başak burcu yorumu için öncelikle 2013 yılı özellikle yılın ilk yarısı iş yaşamınızda sizi sıkan rahatsız eden durumlar,alacak...
  4. 2013 yılında başak burcunun aşk hayatı nasıl olacak ?

2013 yılında başak burcunun aşk hayatı nasıl olacak ?

Başak burcuyum ve burç olaylarına inanıyorum.Sorum 2013 de başak burcu aşk hayatı ile ilgili. Yalnızım ve artık bundan sıkıldım..
  5. 2013te başak burcunun aşk hayatı nasıl olacak ?

2013te başak burcunun aşk hayatı nasıl olacak ?

Melekler merhabalar..Ben başak burcuyum ve hiç sevgilim oldu. Aşk hayatım başaşağı gidiyor. Yaşımda az değil. 2013 başak burcu aşk hayatı yorumu nasıl acaba ?

Sayfayı Paylaş