gebe
  1. ebruli75

ebruli75 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2013te istanbul anadolu yakasında tüp bebek yaptıran arkadaşlar..tavsiye lütfen

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında ebruli75 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar bu sitede yeniyim ve bu sene tüp bebek tedavisi yaptıran yada şu anda tedavi görenlerin tavsiyelerini bekliyorum..istanbul anadolu yakasında özellikle...

2. sokakkedisi

sokakkedisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canım, Neden özellikle 2013te yazdın bilmiyorum ama ben yine de sana cevap vermek istedim.
    ben 2009 yılında tüp bebek tedavisi gördüm. Avrupa yakasında İstanbul tüp bebek merkezinde. Belki duymussundur Doktor Aret Kamar'ın hastasıydım. Sana kendisini ve orasını tavsiye ederim.

3. bilseker11

bilseker11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anadolu yakasında bahçeci umut tüp bebek merkezini önerebilirim ayrıca sgk kurumuyla anlaşamalarıda var

4. sibel yargı

sibel yargı Forum Okuru

sibel

benimde ikinci denemem temmuzun 13 ü transfer günüm temmuz 25 de test günüm inşallah hayırlısıyla iyi haberler alırım ben ve benim gibi gümle isteyen herkese allahım hayırlısıyla nasip eder inşallah allahım yar ve yardımcımız olsun

2013te istanbul anadolu yakasında tüp bebek yaptıran arkadaşlar..tavsiye lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Tüp Bebek Merkezi

İstanbul Tüp Bebek Merkezi

Merhaba, Ben siteye yeni üye oldum. Tüp bebek tedavisi görmüş bir anneyim. Benim gibi tüp bebek tedavisi ile anne olanlarla iletişimde olmak, bebek sahibi olmak isteyenlere umut olmak için tedavi gördüğümüz hastaneleri ve doktorları tanıtalım diyorum. Ben İstanbul tüp bebek merkezinde tedavi görmüştüm. Doktorum Aret Kamar'dı. İlk denemede pozitif sonuc aldık ve ok şükür artık bir anneyim....
  2. 2014 İstanbul Tüp Bebek Merkezleri İletişim Bilgileri

2014 İstanbul Tüp Bebek Merkezleri İletişim Bilgileri

istanbulda tüp bebek merkezleri, tüp bebek merkezleri istanbul, istanbuldaki tüp bebek merkezleri adresleri Sevgili melekler, bebek sahibi olamayan çiftler için bir umut kaynağı olan ve çok da başarılı sonuçlar elde edilen tüp bebek tedavisi ülkemizde büyük şehirlerde pek çok noktada gerçekleştirilmektedir. Devlet hastanelerinde olduğu gibi özel hastanelerde ve tüp bebek merkezlerinde de...
  3. tüp bebek yaptıranların yorumları

tüp bebek yaptıranların yorumları

5 senelik evliyim bebeğimiz doğal yollardan ne yazıkki olmuyor artık tüp bebek yaptırarak anne olma şansını elde etmek istiyorum aranızda tüp bebek yaptıran varmı maliyeti ne kadar tüp bebek aşamaları tedavi süreci gibi bilgileri paylaşırsa sevinirim ha bu arada tüp bebek yaptırdıktan sonra ne yapmam gerekiyor bunların hepsini bilmek istiyorum şimdiden teşekkürler
  4. 40 yaşında olup tüp bebek yaptıran varmı?

40 yaşında olup tüp bebek yaptıran varmı?

ileri yaşta tüp bebek tedavisi,ileri yaşta tüp bebek yöntemiyle anne olanlar,tüp bebek tedavisine ne kadar ara verilmeli,tüp bebek tedavisinde kaç ay ara verilmeli,ileri yaş ve tüp bebek tedavisi hakkında bilgiler Bir tüp bebek uygulamasından sonra gebelik elde edilememişse ortalama 2-3 ay ara verilerek tekrar yeni bir tüp bebek yapılabilir. Bu arada kadının bir iki kere adet görmesi...
  5. Yaş faktörü tüp bebek tedavisini etkilermi ?

Yaş faktörü tüp bebek tedavisini etkilermi ?

Başarılı bir gebelik için kadının yaşı önemli faktördür.Tüp bebek yöntemi kısırlık tedavisinde olumlu sonuçlar versede kadının yaşı bu başarıyı etkileyebiliyor.Yani her yaşta tüp bebek tedavisi aynı olumlu sonucu vermiyor.Peki ileri yaşta tüp bebek tedavisini olumsuz etkileyen faktörler nelerdir ? Tüm detayları yazımızın devamın da bulabilirsiniz.Öncesi ; Tüp bebek hakkında tüm merak...

Sayfayı Paylaş