gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

2013'ün en güzel gelin çiçekleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 gelin çiçekleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Önümüzdeki yaza düğün planlayan güzel meleklerimizin gelin çiçeklerine karar vermelerinde yardımcı olacak olan gelin çiçeklerini beğeninize sunuyoru. Gelinliğinizle bütünleştirebileceğiniz bu çiçeklerde 2013 modası genellikle canlı çiçeklerden yana. Sizler için seçtiğimiz gelin çiçekleri burada meleklerim;

Asena_Sule bunu beğendi.
2013'ün en güzel gelin çiçekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel çiçek gifleri

en güzel çiçek gifleri

en güzel çiçek gifleri güzel cicek gifleri guzel çiçek en çiçekler gifler
  2. 2013'ün  En Güzel En Şık Aker Eşarp Modelleri

2013'ün En Güzel En Şık Aker Eşarp Modelleri

2013 aker eşarp modelleri 2013 en şık eşarp modelleri Geçtiğimiz yıllarda ,en şık eşarp modellerini piyasaya sürmesiyle dikkatleri üzerine çeken,bayanların beğenisini toplayan aker eşarp,bu yılda hanımlar tarafından tercih edileceğe benziyor.Neon eşarplarada yer veren aker eşarp ,üretiminde yüzde yüz ipek kullanmış.Şıklığına önem veren bayanlar için birbirinden güzel eşarp modellerini...
  3. 2013'ün  En Şık Gelin Taçları Modelleri

2013'ün En Şık Gelin Taçları Modelleri

2013 gelin taçları modelleri en şık gelin taçları Gelinliğin tamamlıyıcı,en önemli aksesuarıdır,gelin taçları.Saçla,duvakla ,gelinlikle uyum içinde olmalıdır.2013 sezonunda,gelinler kendilerini adete kraliçeler gibi hissedicek.Taçlara baktığımızda birbirinden iddalı seçim yapmakta zorlanacağınız,şaşalı modeller yer almakta.2013 gelinleri için en şık gelin taçları modellerini sizlerle...
  4. 2013'ün en güzel gelinlerine gelin tokaları

2013'ün en güzel gelinlerine gelin tokaları

Bu konu; 2013 gelin tokaları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerim yeni model bu gelin tokalarını ben çok beğendim. Nikah tazelersem kesinlikle aklımda olan bu tokalardan birini saçlarımda görmek isterim :D:D Gelinlerin stresini alacak olan bu tokalar saçlarınızı kesinlikle beğenmenizi sağlayacak. Dikkatimi çeken bir diğer konu ise tokaların tac şeklinde olup kullanımınında...
  5. Örgülü En Güzel Gelin Başı Modelleri 2013

Örgülü En Güzel Gelin Başı Modelleri 2013

Bu konu; örgülü gelin başı modelleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinliğinizi giyip, sevdiğiniz adamın elinden tuttuğunuz gün dünyanın en güzel bayanı olmak istersiniz. Bu özel ve güzel gününüzde giymek için aylar öncesinden en güzel gelinliği seçer, en özel hazırlıkları yaparsınız. Tabi hazırlıkların en önemlilerinden biri de gelin başı modelidir. Gelinliğinize ve...

Sayfayı Paylaş