gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

2014 Düz Kesim Uzun Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

uzun saç modelleri, düz kesim saç modelleri, uzun saç kesim örnekleri Uzun ve düz saçlara sahip bir bayansanız ve bugünler de saçlarınızla ilgili değişiklik adına bir kesim dünüyorsanız sizler için 2014 saç modasından seçtiğimiz uzun düz kesim saç örneklerini paylaşıyoruz.
    Araların da birçok ünlünün de tercih ettiği düz kesim saç örnekleri ile birlikte daha farklı modelleride bulabilirsiniz.
    duz sac modelleri (1).jpg duz sac modelleri (2).jpg duz sac modelleri (3).jpg duz sac modelleri (4).jpg duz sac modelleri (5).jpg duz sac modelleri (6).jpg duz sac modelleri (7).jpg duz sac modelleri (8).jpg duz sac modelleri (9).jpg duz sac modelleri (10).jpg duz sac modelleri (11).jpg duz sac modelleri (12).jpg duz sac modelleri (13).jpg duz sac modelleri (14).jpg duz sac modelleri (15).jpg duz sac modelleri (16).jpg duz sac modelleri (17).jpg duz sac modelleri (18).jpg duz sac modelleri (19).jpg duz sac modelleri (20).jpg duz sac modelleri (21).jpg duz sac modelleri (22).jpg duz sac modelleri (23).jpg

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ohhh çok güzel modeller benimde saçalrım uzun şekil verdikmek istiyordum saç modlei arıyordum ilaç gibi geldi bana :)

2014 Düz Kesim Uzun Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun saç kesim modelleri

Uzun saç kesim modelleri

uzun saç kesim modelleri saç kesim modelleri uzun kesimleri 2011 2011 bayan uzun saç kesim modelleri 2011, uzun saç kesimleri, uzun saç kesim modelleri 2011 bayan, uzun saç kesimi modelleri 2011, uzun saç kesim modelleri bayan, uzun saç kesim şekilleri Saçların belirli zamanlarda kesilmeye ihtiyacı vardır. Biz kadınlar ise bu konu da dertliyiz. Çünkü, saçlarımızın uzunluğunun bozulmaması...
  2. Uzun ve düz saç modelleri

Uzun ve düz saç modelleri

uzun saç, düz saç, modelleri, şekilleri ve dahası burada arkadaşlar Saçlarınız düz ve uzun. Artık saç şeklinizi değiştirmenin zamanı da geldi. O halde sizde doğru adrese geldiniz Melek'ler:) Çünkü, bu yazımızda sizlere yılın düz ve uzun saç trendlerinden örnekler sunuyoruz:A
  3. Havalı 2012 Uzun Saç Kesim Modelleri

Havalı 2012 Uzun Saç Kesim Modelleri

uzun saç modelleri 2012 uzun saç kesim modelleri 2012 uzun saç kesimleri Bakımı zor da olsa, dışarı çıkarken şekle sokmak zaman da alsa, uzun saçın havası bir başka oluyor melekler :) Üstelik özel bir günde uzun saçı şekilden şekile sokabiliyorsunuz, yani seçeneğiniz çok. İster topuz yapın, ister at kuyruğu, ister bırakın dağınık kalsın :) Hele de saç telleriniz kaliteli ve kalınsa, uzun saç...
  4. 2013 Yeni Uzun Saç Kesim Modelleri

2013 Yeni Uzun Saç Kesim Modelleri

Bu yazı 2013 uzun saç kesim modellerine yer vermektedir. Uzun saçlar bir bayanda en çok göze çarpan detaylardan biridir. Toplumumuzda her ne kadar bayanlara uzun saç yakıştırılsada ben genelde kısa saçı tercih edenler arasındayım. Uzun saçlar bakımı zor olsada özellikle özel günlerde abiye saç modeli olarak tercih edilen bir saç stilidir. Çünkü uzun saçlara istediğiniz saç modelini...
  5. 2014 Dalgalı Uzun Saç Modelleri

2014 Dalgalı Uzun Saç Modelleri

dalgalı saç modelleri, dalgalı saç kesim modelleri, saç modelleri 2014 Kimi düz saçı sever kimide dalgalı saçı...Kimi dalgalı saçlarını düz göstermek için sürekli fön çektirir kimide benim gibi dümdüz saçlara sahipse eh biraz dalga ister:D:D Bazı bayanların saçları doğal olarak dalgalıdır ayrı bir dalga için uğraşmak zorunda kalmazlar. Kimi bayanda saçlarına hafif bir dalga verdirerek görsel...

Sayfayı Paylaş