gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2014 Kısa ve Modern Saç Kesim Örnekleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 saç modelleri, 2014 kısa saç modelleri, 2014 saç renkleri Kısa saçlar bir bayanı her zaman için bulunduğu yaştan çok daha genç ve havalı gösterir. Her ne kadar saçlar bir bayanın en önemli aksesuarlarının başında gelip uzun saçlar tercih edilsede, kısa saç tutkunu bayanların sayısını küçümsememek lazım. Bende mesela yıllardır kısa saçı rahatlığı ve şıklığı açısından tercih eden bayanlar arasındayım. Düz saçımın da verrdiği avantajla her daim fönlü gibi duran saçlarımla dışarıya çıkarken uzun bir zaman şekil vermek için uğraşmıyorum.
    Kısa saç tutkunları bayanlar için ve farklı bir imaj düşünenler için sizlere 2014 kısa saç kesim örneklerinden seçtiğimiz modelleri sunuyoruz.
    kisa sac modelleri (1).jpg kisa sac modelleri (2).jpg kisa sac modelleri (3).jpg kisa sac modelleri (4).jpg kisa sac modelleri (5).jpg kisa sac modelleri (6).jpg kisa sac modelleri (7).jpg kisa sac modelleri (8).jpg kisa sac modelleri (9).jpg kisa sac modelleri (10).jpg kisa sac modelleri (11).jpg kisa sac modelleri (12).jpg kisa sac modelleri (13).jpg kisa sac modelleri (14).jpg kisa sac modelleri (15).jpg kisa sac modelleri (16).jpg kisa sac modelleri (17).jpg kisa sac modelleri (18).jpg kisa sac modelleri (19).jpg kisa sac modelleri (20).jpg kisa sac modelleri (21).jpg kisa sac modelleri (22).jpg kisa sac modelleri (23).jpg

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    çokkk tatlı kesimler çok beğndim :) ama şu sıralr uzun saça merak sardım kestiremiyorum ssaçlarımı

MaWiM bunu beğendi.
2014 Kısa ve Modern Saç Kesim Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modern kısa saç kesim modelleri

Modern kısa saç kesim modelleri

kısa saç kesim modelleri cocuk sac kesim modelleri kullanışlı saç kesimleri kullanışlı kısa kız çocuk Kısa saçtan asla vazgeçemeyenler için birbirinden güzel ve modern tarzda kesilmiş saç kesim modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar:) Modeller gayet kullanışlı bakımı ve şekil vermesi rahat kesimler.Şu bir gerçekki her zaman için kısa saç bir bayanı daha modern ve genç...
  2. Ünlü Yıldızların Kullandıkları Modern ve Rahat Kısa Saç Kesim Modelleri 2012

Ünlü Yıldızların Kullandıkları Modern ve Rahat Kısa Saç Kesim Modelleri 2012

kısa saç kesimleri 2012 modern kısa saç modelleri 2012 Sevgili her yılın saç kesim modası elbette farklı oluyor. Ancak siz yine de kuaförünüze güvenin ve kendi yüz şeklinize uygun saç kesimi konusunda dikkatli olun. Bu yazımızda en rahat, en kullanışlı kısa saç kesimlerinden örnekler vereceğiz sizlere. Ünlü yıldızların tercihi olan kısa saç kesimleri 2012 modellerinden bazıları şöyle... :)...
  3. 2014 Kısa Sarı Saç Kesim Modelleri

2014 Kısa Sarı Saç Kesim Modelleri

kısa saç modelleri 2014, ünlülerin kısa saçlı halleri, ünlülerin kısa saç modelleri 2014 2014 Yılının saç modasın da trend haline gelecek çok kısa saç modellerine şimdiden bazı ünlüler uyum sağlamış bile... Özellikle uzun saçlarını bir anda feda ederek saçlarını oldukça kısa kestiren Bade İşçil epey bir magazin sayfalarında saç modeli ile konu olmuştu. Kısa ve havalı sarı saç modellerinin...
  4. Çok Kısa Kesim Saç Modelleri 2014

Çok Kısa Kesim Saç Modelleri 2014

kısa kesim saç modelleri, çok kısa saç kesimleri, 2014 saç modelleri Pek çok kadın uzun, gürül gürül, rüzgarda dalgalanan saçlardan hoşlanırken bazı kadınlar da kısacık ancak çekici ve farklı saç kesimlerini beğenebilirler. Dünyaca ünlü starlar arasında da dönem dönem trend olan kısacık kesilmiş saçları Victoria Beckham, Emma Watson ve Katie Holmes gibi ünlülerde görebiliyoruz. Düzgün yüz...
  5. Modern Kesim Kısa Saç Modelleri 2016

Modern Kesim Kısa Saç Modelleri 2016

Kısa saçlar her zaman için bayanları daha modern ve olduğundan daha genç gösteren stillerdir. Özellikle kış ayların da çok kullanışlı olan kısa saç modelleri ünlü ünsüz birçok bayanın tercihi olarak yıllardır saç modasın da yerini almaya devam ediyor. Rahat bir kullanımı olan kısa saçlarınızı ani bir dışarı çıkmalarınız da kısa sürede şekil verebilir ve zamandan da tasarruf edebilirsiniz....

Sayfayı Paylaş