gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2014 Modern Havalı Kısa Saç Kesimleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 kısa saç modelleri, 2014 kısa saç kesimleri, 2014 kısa saç kesim modelleri Kısa kesim saçların her zaman için avantajları vardır. Yüz tipine en uygun kısa saç kesimleri ile bulunduğunuz yaştan çok daha genç ve havalı görünebilildiğiniz gibi özellikle acil çıkmanız gereken durumlar da kolaylıkla şekil verebilirsiniz. Araların da birçok ünlünün de tercih ettiği kısa saç modellerinden sizlere 2014 yılının en modern ve havalı kısa saç kesim örneklerini sunuyoruz.

kisa sac modelleri (1).jpg kisa sac modelleri (2).jpg kisa sac modelleri (3).jpg kisa sac modelleri (4).jpg kisa sac modelleri (5).jpg kisa sac modelleri (6).jpg kisa sac modelleri (7).jpg kisa sac modelleri (8).jpg kisa sac modelleri (9).jpg kisa sac modelleri (10).jpg kisa sac modelleri (11).jpg kisa sac modelleri (12).jpg kisa sac modelleri (13).jpg kisa sac modelleri (14).jpg kisa sac modelleri (15).jpg kisa sac modelleri (16).jpg kisa sac modelleri (17).jpg kisa sac modelleri (18).jpg kisa sac modelleri (19).jpg kisa sac modelleri (20).jpg kisa sac modelleri (21).jpg kisa sac modelleri (22).jpg kisa sac modelleri (23).jpg kisa sac modelleri (24).jpg

LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzeller emeğine sağlık mawim ;)

MaWiM bunu beğendi.
  3. aqyaayinedüştüm

aqyaayinedüştüm Forum Okuru

arkadaşlar ben o şeysisi olan kızı hani genç olan kırmızı siyah karışık saçı var onu beğendim fakat bugün saçımı kestiriyorum öyle mi kestirsem birşey söleyebilirmisiniz?

2014 Modern Havalı Kısa Saç Kesimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her yılın modası modern kısa saç kesimleri

Her yılın modası modern kısa saç kesimleri

Kim demiş ki, kısa saç kadınlara yakışmaz diye? Evet kabul ediyoruz, saçları kısacık kestirmek cesaret ister. Yeter ki o cesareti toplayın ve kuaförünüze "saçlarımı kısacık kes" diyin. Çünkü, kuaförler, kısa saç keserken, yüz kusurlarını hangi saç modeli gizler ve o yüzün şekline hangi model gider diye emin olun ki hesap ederler. Sevgili Melek'ler, her ne kadar yaz mevsimim trendi...
  2. Modern Kısa Havalı Saç Kesimleri

Modern Kısa Havalı Saç Kesimleri

Bu sayfa; Modern Kısa Havalı Saç Kesimleri konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünya sinemasının klasikleşmiş filmlerinden 1968 yapımı "Rosemary'nin Bebeği" filminin başrol oyuncusu Mia Farrow'un kısacık saçları, o günden bugüne asla demode olmadı. Zaman zaman geride kalsa da kısa saçlar kadınlar tarafından hep cazip bulundu. Sezona göre bazen maskülen bazen de...
  3. 2014 Kısa ve Modern Saç Kesim Örnekleri

2014 Kısa ve Modern Saç Kesim Örnekleri

2014 saç modelleri, 2014 kısa saç modelleri, 2014 saç renkleri Kısa saçlar bir bayanı her zaman için bulunduğu yaştan çok daha genç ve havalı gösterir. Her ne kadar saçlar bir bayanın en önemli aksesuarlarının başında gelip uzun saçlar tercih edilsede, kısa saç tutkunu bayanların sayısını küçümsememek lazım. Bende mesela yıllardır kısa saçı rahatlığı ve şıklığı açısından tercih eden bayanlar...
  4. Kısa Kesim Havalı Saç Modelleri 2014

Kısa Kesim Havalı Saç Modelleri 2014

2014 kısa saç kesimleri, kısa saç modelleri 2014, 2014 kısa saçlar Sevgili melekler, yeni yıl geliyor. Artık kendinizde bir değişiklik, bir yenilik yapmanın tam zamanı diyorsanız, işe saçlarınızdan başlayabilirsiniz. Hem havalı hem kullanışlı bir saç kesimi istiyorsanız, 2014 kısa saç kesim modellerine göz atabilirsiniz. 2014 moda defilelerinde görücüye çıkan kısa saç kesimlerinden en şık,...
  5. Kısa Saç Sevenler İçin Harika Saç Kesimleri 2014

Kısa Saç Sevenler İçin Harika Saç Kesimleri 2014

kısa saç kesimleri, kısacık saç modelleri, kısa kesim saç modelleri Sevgili melekler, kimisi uçuk kaçık, kimisi sadece klasik ve sade, ama şu bir gerçek ki, kısa saç her sezon beğenilerek kullanılıyor. Özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilen kısa saçlarla tarzınızı konuşturabilirsiniz. Çeşitli kesimlerle havanızı yansıtabileceğiniz, değişik taramalarla farklı bir tarz...

Sayfayı Paylaş