gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Kumral Saç Rengi Tonları

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kumral saç renkleri, 2014 kumral tonları, kumral saç renkleri 2014
    Sevgili melekler, genelde kadınların en çok tercih ettiği doğal saç rengi olan kumral tonları, her sezon rahatlıkla kullanılabilen ve modası asla geçmeyen bir saç rengidir. Aralara ve uçlara attırılabilen değişik renkte balyajlarla farklı havaların katılabildiği kumral rengi saç tonları, 2014 kışında da başımızın tacı olacak. Eğer siz de kumral tonlarda saçlarınızı boyatmak istiyorsanız, aşağıdaki kumral saç rengi tonları seçeceğiniz boya için size fikir verecektir...

kumral-sac-renkleri-2014 (1).jpg kumral-sac-renkleri-2014 (2).jpg kumral-sac-renkleri-2014 (3).jpg kumral-sac-renkleri-2014 (4).jpg kumral-sac-renkleri-2014 (5).jpg kumral-sac-renkleri-2014 (6).jpg kumral-sac-renkleri-2014 (7).jpg kumral-sac-renkleri-2014 (8).jpg kumral-sac-renkleri-2014 (9).jpg kumral-sac-renkleri-2014 (10).jpg kumral-sac-renkleri-2014 (11).jpg kumral-sac-renkleri-2014 (12).jpg kumral-sac-renkleri-2014 (13).jpg

SadmiN, NESLİ'HAN ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    3 numaralı saç rengini istiyorum uleynnnnnn :D:D

SadmiN bunu beğendi.
  3. fitness34

fitness34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bu süpermiş nasıl elde edilir ki:S

Ekli Dosyalar:

2014 Kumral Saç Rengi Tonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kumral tene hangi saç rengi gider?

Kumral tene hangi saç rengi gider?

kumral tene hangi saç rengi gider kumrala hangi saç rengi gider kumrallara yakışan renkleri kumrallara kumral renkleri 2011 Kumral tene sahip olan kişiler için en uygun saç rengi modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum Açık tene sahip olan bu kiyiler için bakalım en uygun saç renkleri nasılmış?
  2. Kumral Saç Rengi örnekleri istiyorum

Kumral Saç Rengi örnekleri istiyorum

Kumral Saç Rengi tonları paylaşır mısınız benimle, saçlarımı kumral yapmak istiyorum ama önce bir kaç Kumral Saç Rengi örnekleri görmem lazım ki bana hangisi gider diye karar vereyim :)
  3. Yenilik isteyenlere Kumral Saç Renk tonları  Resimleri

Yenilik isteyenlere Kumral Saç Renk tonları Resimleri

Kumral Saç Rengi Resimleri Saç Rengi Kumral Yeni sezona, yeni imajınızla mı girmek istiyor sunuz? O halde biz de size yeni sezon için, 2012 yaz modası konularımızın yanı sıra birde yeni imajınız için yardımcı olalım ve saçının rengini değiştirmek isteyenler için, kumral saç renkleri örnekleri sunuyor ve kumral olmak isteyenlere, kumral saç rengi tonları burada diyoruz Melek'ler!
  4. Her Ten Rengine Uygun Kahverengi Saç Tonları

Her Ten Rengine Uygun Kahverengi Saç Tonları

kahverengi saç tonları, kahverengi saç renkleri, hangi kahverengi saç Sevgili melekler, herhalde dünyada en çok kullanılan ve hemen her yüze uygun tonu bulunan renk kahverengidir. Bu sebeple zaman zaman sarı, kızıl ve siyah gibi tonları deneyen bayanlar, yine sonunda kendi cilt, kaş rengine uygun bişr kahverengiye geçiş yapıyorlar. Biz de bu sayfamızda her cilt rengine uygun kahverengi...
  5. koleston kumral saç rengi deneyen varmı

koleston kumral saç rengi deneyen varmı

selamlar kendimle ilgili bir imaj değişikliği istiyorum koleston kumral rengi çok hoşuma gidiyor bu rengi aranızda deneyip kullanan oldumu nasıl memnunmusunuz yorumları paylaşırsanız memnun olurum

Sayfayı Paylaş