gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

2014 Tektaş Alyans Modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tektaş yüzük modelleri, tektaş pırlanta yüzük modelleri, tektaş modelleri 2014 Biz bayanların bir nevi adı çıkmış herşeyin fazlasını yada aşırısını istiyoruz diye olurmu öyle şey bakın birkaç taş demiyoruz sadece tektaş istiyoruz diyoruz:D:D Değil mi ama:D

Evlilik hazırlığında bulunan çiftler, eşine anlamlı ve değerli bir hediye almayı düşünen eşler bu haberimiz sizleri yakından ilgilendiriyor. Son yıllarda tektaş alyans modelleri oldukça moda oldu. Bizde sizler için ünlü altın markalarının en güzel tektaş yüzük modellerini sizler için bir araya getirerek fikir olması açısından siler için paylaşıyoruz.
    tektas modelleri (2).jpg tektas modelleri (3).jpg tektas modelleri (4).jpg tektas modelleri (5).jpg tektas modelleri (6).jpg tektas modelleri (7).jpg tektas modelleri (8).jpg tektas modelleri (9).jpg tektas modelleri (10).jpg tektas modelleri (11).jpg tektas modelleri (12).jpg tektas modelleri (13).jpg tektas modelleri (14).jpg tektas modelleri (15).jpg tektas modelleri (16).jpg tektas modelleri (17).jpg tektas modelleri (18).jpg tektas modelleri (19).jpg tektas modelleri (20).jpg tektas modelleri (21).jpg tektas modelleri (22).jpg tektas modelleri (23).jpg tektas modelleri (24).jpg tektas modelleri (25).jpg tektas modelleri (26).jpg tektas modelleri (27).jpg tektas modelleri (28).jpg

Ekli Dosyalar:

2. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    4. resimdeki en güzeli bence

2014 Tektaş Alyans Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trend tektaş modelleri

Trend tektaş modelleri

tektaş modelleri Güzel melekler, İster tektaşımızı kendimiz alalım,ister sevdiğimiz alsın hepimiz tektaşa meraklıyız.Yılın trend tektaşlarını sizinle paylaşmak istiyorum.
  2. alyans modelleri

alyans modelleri

alyans çeşitleri alyans modelleri fiyatları gümüş modelleri Eşinizle birbirinizi tamamlayan aksesuar; alyans. Bir ömür saklayacağınız bu hatıranın en güzeli olması için birkaç model melişlerim.:)
  3. 2011 Tektaş Modelleri

2011 Tektaş Modelleri

tektaş modelleri tek taş modelleri tektaş 2011 tektas Sevgili meleklerim,2011 yılında evlenmeye niyet ednleriniz varsa bir kolaylık yapalım dedim.Biz burada tektaşları beğenelim işin evlenme kısmı size kalsın olmamı :D:D Bu arada en sona kendi tektaşımı koydum.:D Tek taşımı kendim aldım , tek başıma kendim taktım.Girmesinler havaya :orkide::orkide::orkide: Bu da benim ki :deli:...
  4. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

altınbaş alyans Bayanlar sizler icin cok guzel alyans orneklerini derledim hepsi birbirinde cok guzel ve hos cok begeneceksiniz
  5. 2014 Taşlı Alyans Modelleri

2014 Taşlı Alyans Modelleri

2014 alyans modelleri, alyans modelleri, 2014 evlilik yüzükleri Evlilik öncesi için ilk adım olan söz ve nişan merasimidir. Nişan merasimin de takılan ve evlilik sözünü tescilleyen alyans modelleri en şık ve farklı tasarımlar ile evlenecek çiftlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Hazır bir şekil de alyans modellerini alabileceğiniz gibi tercihinize göre özel olarak da yaptırabiliyorsunuz....

Sayfayı Paylaş