gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2014 Tesettür Nişan Kıyafetleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tesettür nişanlıklar, tesettür nişanlık kıyafetleri, tesettür nişanlıklar 2014
    Sevgili melekler, tesettürlü bayanlar için hazrılanmış, şık ve zarif nişanlık kıyafetleriyle sizlerleyiz. Bu kıyafetlerin bir özelliği de nişandan sonra özel gün ve gecelerde de giyebileceğiniz modellerde olması. Bu sayede ekonomik de diyebileceğimiz bu şık nişanlıkları hep birlikte inceleyelim...

Tesettur-nisanlik-modelleri-2014-11.jpg 2014-tesettur-nisanlik-elbise-1.jpg 2014-tesettur-nisanlik-elbise-2.jpg 2014-tesettur-nisanlik-elbise-3.jpg 2014-tesettur-nisanlik-elbise-4.jpg tesettur-nisanlik-kiyafetleri-2014-1.jpg tesettur-nisanlik-kiyafetleri-2014-2.jpg Tesettur-nisanlik-modelleri-2014-2.jpg Tesettur-nisanlik-modelleri-2014-3.jpg Tesettur-nisanlik-modelleri-2014-4.jpg Tesettur-nisanlik-modelleri-2014-5.jpg Tesettur-nisanlik-modelleri-2014-8.jpg Tesettur-nisanlik-modelleri-2014-10.jpg

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    benim nişanım olmadıki :cry: hep içimde kaldı.kısmet böleymiş.

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sen haline şükret :D:D

ÖzGüL bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Ediyom titosum ama cok istiyodum napim icimde ukde kaldi.kocama diom hala bana nisan yap hahaba

2014 Tesettür Nişan Kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nişan kıyafetleri

nişan kıyafetleri

nişan kıyafetleri nişan kiyafetleri kıyafeti kıyafetleri ankara erkek
  2. Harika nişan kıyafetleri...

Harika nişan kıyafetleri...

nişan tuvaletleri kabarık nişan kıyafetleri kıyafetleri kıyafeti 2009 Harika kabarık nişan kıyafet modelleri hepsi birbirinden güzel :)
  3. Yeni nişan kıyafetleri

Yeni nişan kıyafetleri

nihalin nişan kıyafeti nihalin nişan elbisesi yeni kıyafetleri en yeni kıyafetleri Bayram sonrası hızla düğünler nişanlar başlıyacak ve şimdiden eğer nişanınız var ise size özel nişan kıyafetleri yepyeni modelleriyle karşınızda kızlar.. Bu modelleri sadece gelin adayları değil çok yakın bir akrabanız ve eşiniz dostunuzun özel günündede rahatlıkla tercih edebilirsiniz
  4. Nişan kıyafetleri 2010

Nişan kıyafetleri 2010

nişan elbiseleri siyah nişan elbiseleri pembe kıyafetleri mavi kıyafetleri modern Bazen bizim zamanımızda diye başlanır ya söze aynen bende bu şekilde başlamak istiyorum:) Evet bizim zamanızda pek öyle her renk abiye yada nişan elbisesi bulamazdınız genelde klasik renkler vardı mavi pembe sarı siyah falan.Ama şimdiki nesil daha bir şanslı bana göre hem modeller hemde renk seçeneği olarak o...
  5. 2014 Kabarık Nişan Kıyafetleri

2014 Kabarık Nişan Kıyafetleri

kabarık nişan elbisesi modelleri, kabarık nişan elbiseleri, nişan kıyafetleri Evlilik öncesi ilk adım olan nişan merasimi bazen aile içinde sade bir törenle kutlanırken bazende oldukça kalabalık görkemli bir şekilde davetlilerin de bulunduğu bir mekanda kutlanmak tercih edilir. Aile içi kutlamalarda sade bir abiye giyebilirsiniz ama eğer birçok davetlinin bulunduğu bir mekan da nişan merasimi...

Sayfayı Paylaş